Poštenje in dobrosrčnost

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

15. jun 2012 10:02

Super, ona je ena prava hedonistka. Taka, ki ti nikoli ne vzame volje do življenja, ampak jo samo še prilije.

 

 

P.S. oprosti Mamamia, ker pišem, kot da nisi za isto mizo.

naor

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

15. jun 2012 10:17

Odraščala sem v času, ko so mi vbijali v glavo krščanske vrednoste, med katerimi je tudi sočutje. Bila sem pionir, njihove vrline so bile pomoč drugim.

Danes se cerkev ukvarja z zapravljanjem denarja obubožanih državljanov in s politiko, kar je daleč od krščanskih vrednost skromnosti in strpnosti.

Pravijo, da smo bili pionirji politično idoktrinirani in bi nas očitno bilo potrebno z lustracijo odstraniti.

Nove vrednote so slabe, stare pa niso nič vredne.

Moje mnenje je, da je mladosti konec v tistem trenutku, ko se zaveš, da ljudje ne mislijo tako kot ti, da nimajo enakih vrednot in da se zato ne odzivajo tako kot ti pričakuješ.

To je potrebno upoštevati, šok je tak kot takrat ko izveš, da ni Božička. Ampak žal je tako.

Ljudi ni mogoče spreminjati, le sami lahko živimo tako kot nam narekuje vest oz. naše prepriačnje. Pravim, da nekje nekdo meri moja dobra dela, pri tem je vseeno, kdo je to. Meni je v zadovoljstvo.

Edino, kar lahko storimo, je vzgoja otrok v dobro teh vrednot.

Verjamem, da si razočarana, ampak takih nas je več. In ni videti, da bo boljše.

F r i n a

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

15. jun 2012 11:04

naor je napisal/a:

Super, ona je ena prava hedonistka. Taka, ki ti nikoli ne vzame volje do življenja, ampak jo samo še prilije.

 

 

P.S. oprosti Mamamia, ker pišem, kot da nisi za isto mizo.



naor

 

hehe, naor...

Sicer sem pa podobico "sunila" Vanji usa, ona jo je tu nekje na forumu prva objavila ...

mamamia

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecNikita
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti