Uefa euro 2012

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

12. jun 2012 7:07

Francija je srčkana, ampak počasna. Anglija je srčkana (multikulti, pa še Rooney s tupejem na klopi) ampak takisto bolj počasna ali bi se pa tepla.

Ševčenko je car!

Vendelina jr.

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

12. jun 2012 7:41

spagon je napisal/a:
 

Zdaj samo čakam, da se oglasi draga Začetnica in začne pet slavospeve o lepoti Zlatana Ibrahimovića
saša

 

Ej punce kaj pa oni..... Šved... saj veste.... Ibrahimović al kak se piše? Njega pa bi peljala domov...

 

Zaj sem na brzaka preletela, pa nevem kje so mi Van Persija tak dolgo skrivali?! Me gusta mučo...

Pa kdo je te sezname sestavljal??? Darida? Resno? Je morala reprezentanca za soglasje njegovo mamo vprašat, da sploh lahko igra.

 

Vendičččččččččččč!!!!! Kaj pa:

 

 

Nema više ljubavi?

 

Drugače pa ZAČETNICA finišira faks, ni cajta za pubece in nogomet.

Začetnica

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

13. jun 2012 9:53

Bravo, lady beginner

Vendelina jr.

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

14. jun 2012 10:39

Če pa katera slučajno pozna frizerja Maria Gomeza, pa mu naj javi, da mu beginnerca plača šolanje na Srednji frizerski v MB. Hvala!

Začetnica

spagon  

član od: 12.6.2007

sporočila: 1133

14. jun 2012 15:01

ZAČETNICA je napisal/a:

Če pa katera slučajno pozna frizerja Maria Gomeza, pa mu naj javi, da mu beginnerca plača šolanje na Srednji frizerski v MB. Hvala!



Začetnica

Lahko bi dala prednost frizerju Carlesa Puyola

 

saša

spagon  

član od: 12.6.2007

sporočila: 1133

14. jun 2012 20:25

Seveda! Moj najljubši in najlepši Italijan

saša

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

14. jun 2012 21:39

ZAČETNICA je napisal/a:

Če pa katera slučajno pozna frizerja Maria Gomeza, pa mu naj javi, da mu beginnerca plača šolanje na Srednji frizerski v MB. Hvala!



Začetnica

Oni imajo  specialko za bundesliga frizuren.

Vendelina jr.

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

14. jun 2012 23:29

Punce, a ste videle tiste naše sosede s Hrvaške, ki so joške razkazovale med navijači? Njrepj na busu na poti na Poljsko, potem pa še tam pomestu ... Pa ko se je en mladi Irec, našli so ga celo, piše se Keagan, z ustki prisesal na joško od ene od teh dveh navijačic? Ma scena vam rečem... Zdaj je pa cikus nastal, ker so ugotovili, da ena od teh dveh dela na ministrstvu za kulturi, v arhivu sicer, pa vseeno ...

 

To je scena! Ko sem svojemu 80-letnemu očetu to pripovedovala (je bolan, pa vsega ne spremlja toliko po časopisih), je samo rekel: Pa kaj se čudiš? Saj sta tudi Adam n Eva gola hodila po raju, pa ni bilo nič narobe ...

 

 

mamamia

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

15. jun 2012 7:34

Vendelina jr. je napisal/a:

Oni imajo  specialko za bundesliga frizuren.
Vendelina jr.

 

Zaj vsi vemo, da imajo Nemci nemogoče dolge besede in kolegica, ki študira nemščino je rekla, da so začeli uporabljati razne kratice, skrajšanke ipd.

 

Skratka bundeliga frizur pravijo: VOKUHILA - vorne kurz, hinten lang...

 

Samo Gomez ma vorne lang, hinten kurz... Ich hoffe, dass er hat auch eine "kurz" unten...

 

No te pa mojem pravim: "čuj kaki te je toti Gomez, ko da bi v Bundesligi špilal?" Moj pa: "ko da nena..."

Začetnica

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti