Kako se ne sme

marjja  

član od: 6.9.2011

sporočila: 2510

1. jul 2012 15:51

Vanjatajnsek, Tulka 

Akvarius, na tej strani določene članice (in člani ) zelo hitro poskrbijo za drugače misleče. Nekega razumevanja in sočutja tule pač ne pričakuj. 

Zato, če so te že pregnali, ti želim mirno morje in srečno vrnitev.

marjja

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5188

1. jul 2012 16:30

Ah ja, punce, ampak zdaj pa res pretiravate. Forum dela zanimiv prav to, da smo tu vse-mogoče-misleči in res se ne spomnim, da bi kdaj koga preganjali, no, mogoče jih je nekaj zapisalo, da imajo koga poln kufer, ampak tam je šlo za druge stvari, ne pa za tako ali drugačno mišljenje. Če dva o eni stvari mislita različno, nima popolnoma nobene zveze z razumevanjem in sočutjem, pa tudi ne pomeni, da ima le eden od njiju prav (lahko, ali pa imata prav oba, ali pa oba napol, ali pa nobeden, pa je svet še vedno lep). Pa preden drugim očitamo nerazumevanje, je dobro razmisliti, koliko ga premoremo sami, pa tudi, po katerih kriterijih selekcioniramo tiste, ki si naše razumevanje zaslužijo. Statistično gledano, če ti kdo stopi na žulj, je še najmanj verjetno, da je to naredil namenoma. Bolj konstruktivno je razmišljati, kako se je tvoj žulj znašel pod tujimi stopali, pa predvsem, zakaj je sploh zrasel tam, kjer je. Slabe dneve imamo vsi in vedno jih bomo vsake toliko časa imeli; nekaterim se tudi resnično ne da izogniti. Na nas pa je, da si naredimo čimveč dobrih. 

Sonja

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

1. jul 2012 18:58

Ja, limnol, se strinjam s tabo. Kdo je koga preganjal? Nihče nikogar. Smo pač natresli nekaj drugačnih pogledov od tistih, ki jih je navrgel ator teme, na to pa odrasli ja moramo biti pripravljeni. Ne pa da se umaknemo o mila jera,  ko ne dobimo zgolj tistega, kar smo pričakovali.

Po tej logiki mene že nekaj let ne bi bilo na Kulslo. Pa saj nam žvljenja niso odvisna od debat na kulinariki, se pa lahko iz njih marsikaj naučimo.

Ampka mimozice so bile in bodo.

mamamia

hedonist  

član od: 26.6.2008

sporočila: 5048

1. jul 2012 19:05

Točno, mimoze so in bodo ampak tudi osatja je vse več in več. Tule si me pa presenetila , Mamamia :(

hedonist

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

1. jul 2012 19:18

hedonist je napisal/a:

Točno, mimoze so in bodo ampak tudi osatja je vse več in več. Tule si me pa presenetila , Mamamia :(



hedonist

 

Zakaj pa sem te presenetila?

mamamia

hedonist  

član od: 26.6.2008

sporočila: 5048

1. jul 2012 19:35

Predvsem, ker si potrdila mnenje Limnol, ki je povsem deplasirano. Kajti dotična povsem drugače piše v eni drugi temi . Tako da Mamamia, ponavadi si bolj modra in res, presenetila si me .

hedonist

marjja  

član od: 6.9.2011

sporočila: 2510

1. jul 2012 20:55

Pa dajte no, a eni res ne morete brez tega? Preberite še enkrat, kaj je Akvarius napisal, pa malo razmislite, preden da začnete pljuvati. Saj vem, vsak lahko ima svoje mnenje, blabla, ampak no....!!

Pa spet je šla tema v napačno smer!

Akvarius,  ne ustraši se in napiši še kaj, tvoje pisanje je zanimivo, pa eni ga radi beremo, takšnega kot je. 

marjja

katti  

član od: 4.11.2005

sporočila: 2109

1. jul 2012 21:31

Če ima človek daleč stran od doma prebavne težave in, da ne more izbirati kaj bi jedel pa res ni fletno.

katti

escada  

član od: 21.8.2002

sporočila: 563

1. jul 2012 22:34

mamamia je napisal/a:

hedonist je napisal/a:

Točno, mimoze so in bodo ampak tudi osatja je vse več in več. Tule si me pa presenetila , Mamamia :(



hedonist

 

Zakaj pa sem te presenetila?



mamamia

 

Mamamia....mene pa nisi presenetila, ker točno takšen način razmišlanja in posedično odgovor sem od tebe tudi pričakoval. Pa deplasiranost gor ali dol...pa osat je tudi zlo lepa rožca. Se popolnom strinjam s tabo.

Escada

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti