Pomoč pri čiščenju

Pasionka  

član od: 27.3.2012

sporočila: 16

21. apr 2012 0:56

Pozdravljeni,

 

 

cene se gibljejo do 10€ tudi na štajerskem in tudi izven mesta. Vse je odvisno od finančne sposobnosti in seveda osebnega mnenja plačnika koliko je vredno to delo.

 

Lep pozdrav,

Pasionka

moj svet  

član od: 23.1.2012

sporočila: 243

21. apr 2012 20:03

Rina1234 res je, da je v mestu ogromno stanovanj in blokov, ampak, če dobro pogledaš je tudi ogromno velikih vil, ki imajo ogromne terase, balkone, stopnice.....

V času študija sem prečistila nekaj ljubljanskih stanovanj in zlikala kar nekaj ljubljanskih srajc. Tako, da vem, da je to delo vredno vsega spoštovanja in vsakega eura (takrat še jugoslovanskih dinarjev in nato tolarjev). Torej sem bila po tvojem mnenju tudi na drugi strani.

Martn je vprašal samo za urne postavke. Zato je bolje, se vzdržati komentarja o takih, ki si te usluge lahko "privoščijo". Vsak ima svojo življensko zgodbo in vsak ima svoje razloge, da si "privošči" te usluge. Enim je pač to delo sila zoprno, drugi, ki so celi dan v službi in imajo odgovorno delo več pomeni, da čas ki ga preživijo doma posvetijo družini, tretji imajo mogoče zdravstvene težave, četrti...... Temu se reče vsak svojo pesem poje.

Mene konkretno mučijo bolečine v hrbtenici, ker že 13 let nekajkrat na dan pomagam hčeri (55 kg) pri vstajanju in vsem ostalem. In zato, ker imam eno hrbtenico, po novo ne bom mogla na trg, si pač pomagam na ta način. Glede na pravkar navedeno, pa na to, da še sama čistim, pa hodim v službo, pa itd.... pa se mi to, da mi pride gospa 1x na teden likati za 3 ure ne zdi, da si pa to "privoščim".

O denarni postavki 10 eur, pa mislim, da lahko mnogo ljudi, ki so zaposleni samo sanja, da ne govorimo nato še naprej o NETO.

Kaj sem že hotela povedati........... aha, Martn je samo spraševal, ker mu je zdravje ponagajalo in rabi pomoč v gospodinjstvu, koliko je realna urna postavka. Koliko plačam jaz in kje sem mu pa že odgovorila v prejšnjem postu.

moj svet

vbrasa  

član od: 15.12.2014

sporočila: 9

13. apr 2016 21:12

Pozdrav

Ponujam občasno pomoč na vrtu in domu v Ljubljani in okolici: štihanje, striženje žive meje....

Vlado 031 225480

 

vbrasa

dočka  

član od: 23.12.2012

sporočila: 556

13. apr 2016 23:02

Pozdrav iz Štajerske prestolnice !

 

Mi plačamo za čiščenje stanovanja 7 eur/uro, ki nam ga čisti na vsakih 14 dni. Za čiščenje stanovanja potrebuje cca 5 h. Čistila so naša. Koliko bi stala ura likanja pa ne vem, ker to delam sama.  

dočka

čoko  

član od: 19.11.2007

sporočila: 867

2. maj 2016 15:14

Dočka,verjetno se je martn v 4 letih že uspel zmeniti za pomoč in uskladiti tarifo 

čoko

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?gobica1402
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti