Sem začetnica kvačkanja. Zelo rada bi skvačkala, prijemalko za v kuhinji.Ker pa mi ne gre brez načrta, bi prosila, če mi ga kakšna pošlje. Lep pozdrav
herkules
Sem začetnica kvačkanja. Zelo rada bi skvačkala, prijemalko za v kuhinji.Ker pa mi ne gre brez načrta, bi prosila, če mi ga kakšna pošlje. Lep pozdrav
herkules
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.