Rosjstni dan-kaj postreči

rosie  

član od: 15.9.2007

sporočila: 1141

10. apr 2012 19:52

Vendelina jr. je napisal/a:

Ljubice, moj dan je izvrsten. Če ne morete pogoltniti tega, da se v žviljenju čisto nič ne dobi brez dela in iskanja in če ne morete prenesti tega, da naj se mlad človek nauči iskati kaj po netu in naj neha stokati, da "nima idej", je to pač vaš problem, ki ga boste pač še nekaj časa razreševale.  Eni imajo pač daljšo pot, bože moj.

BTW; a se upate reči v službi, da nimate idej? Bi rekla, da ne.



Vendelina jr.

Jah, eni imaj(m)o pač daljšo pot.Zaradi tega človeku še ni ptrebno biti nesramen in druge zmerjati s praznoglavci in lenobami. Vsak po svoje, ne?

In še tole, čeprav ni letelo (samo) name: če mi kdo, ki ga ne poznam osebno reče ljubica, razumem to kot svojevrsten sarkazem.

BTW, tudi moj dan je bil izvrsten.

rosie

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

10. apr 2012 20:05

No, vidiš, vsepovsod so taki modeli.

 

naor

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

10. apr 2012 20:06

Gornji post je bil namenjen Mamimii, ne Rosie!

 

naor

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

10. apr 2012 20:40

Hehe, naor

 

Ja, mi jih imamo doma kar nekaj, samo meni je to zabavno. Enkrat mi je tast rekel, ko sem pripravila Ropo Viejo (ena jed s Kube, tudi iz Mehike, ko moraš kuhano govedino raztganti na vlakna), da sem mu vso veselje do žvečenja pokvarila... v hecu seveda.

Pa moj oče: je in je, reče da je sicer dobro, ampak čez slanino in čebulo za zajtrk ga pa ni. Jaz si pa pete obrusila po trgovinah, da sem vseh 865 sestavin za tri jedi poiskala.

Pravzaprav bi jaz lahko eno knjižico anegdot pripravila ...ž

 

Aja, še to: moji prjatelji (in zdaj tudi domači), ko kaj poskušajo in jim ni všeč, nočejo pa direktno reči da jim ni dobro, rečejo. "Zelo zanimiv okus ...". To je pri nas zdaj po ovinkih povedano, naj tega ne pripravljam več. Hik.

 

NAd vinom se pa nikoli ni nihče pritožil!

mamamia

barty  

član od: 13.10.2010

sporočila: 48

10. apr 2012 22:19

 

Mamamia,"zelo zanimiv okus" je pa pri nas tudi v uporabi .... v istem kontekstu, zato sem se dobro nasmejala, ko sem to prebrala  

barty

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

11. apr 2012 10:33

Jaz tudi, meni ta "zanimiv okus" že od nekdaj smrdi. Reci, da ni ravno po tvojem okusu, kakšen zanimiv okus!

Jaz se nimam in tudi nisem gurmanka, daleč od tega, moževo sorodstvo se pa prav deklarira za gurmane. 

 

 

naor

Sashika  

član od: 29.3.2006

sporočila: 639

11. apr 2012 10:54

Mamamia, pri nas je "zanimiv okus" ali pa "malce je presuho, mogoče bi bilo treba na drug način narediti"... 

Saša

perpetua  

član od: 11.10.2008

sporočila: 338

11. apr 2012 12:04

Tudi pri nas je "zanimivo" šifra za .

perpetua

ledenka_  

član od: 27.12.2009

sporočila: 581

11. apr 2012 12:55

pri nas pa je šifra malo drugačna.

K vprašam če je vredu in niso prevečnaudušeni rečejo mja je vredu ali pa ma ja je dobro

 

ledenka_

TUMAAVGUST  

član od: 2.9.2009

sporočila: 120

11. apr 2012 16:33

No moji povabljenci z možem vred pa rečejo "da na njih naj ne bi delala preizkusov"

zato se držim kar klasike, kosilo v dobri restavraciji po možnosti "štorman" če j e v bljižini, doma kavica in potica ali šarkel nato pa krača ali prekajene reberce, hren, pa tudi kakšen tatarski je kdaj ali pa kar narezek. Na mizo pa vedno naložim kar nekaj različnega sadja in so zelooo zadovoljni.

TUMAAVGUST

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti