Kis

tema je zaklenjena

Že veliko se je tu pisalo o uporabnosti kisa. Vendar mi še vedno ni čisto jasno, v čem je razlika med navadnim kisom in alkoholnim kisom za vlaganje. Ali kdo ve, kako izdelujejo alkoholni kis - je ta naravni proizvod ali bolj proizvod  kemije?

situla

http://www.kulinarika.net/forum/topic.asp?TOPIC_ID=4701

Tema ni ravno najmlajša, a je vsebinsko enaka odprti in v njej je kar nekja informacij, torej nadaljujte v njej, prosim.

Odpsrtih pa je 3 strani tem na temo KIS, samo v brskalnik zgoraj je treba vpistai iskalni niz, pa čeprav le eno samo besedo: kis

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.