Rak dojke

dorka  

član od: 5.7.2006

sporočila: 119

tema odprta - 9. mar 2012 20:55 | ogledi: 9.614 | odgovori: 8

Lep pozdrav!!

 

Moja tašča je imela raka na dojki in so ji odstranili dojko.In me zanima če mogoče kdo ve kje bi lahko kupila modrc in vložek.Ker noče,da ji usadijo silikon ampak da bi imela samo vložek v modrcu.

Upam ,da me kdo razume kaj bi rada.

 

Nekdo mi je omenil,da je neka trgovina v lj blizu cerkve sv. Petra  (čeporv nevm kje je)

če kdo ve kaj več???

 

Najlepša hvala vsem

dorka

dorka  

član od: 5.7.2006

sporočila: 119

9. mar 2012 21:08

NAJLEPŠA HVALA RES   :)

dorka

dorka  

član od: 5.7.2006

sporočila: 119

9. mar 2012 21:25

NAJLEPŠA HVALA RES   :)

dorka

proxima  

član od: 21.10.2003

sporočila: 2514

10. mar 2012 11:51

Tudi v Lisci so njega dni po naročilu prilagodili pri njih kupljen modrček za nošenje prsne proteze, kar je bilo pomembno predvsem zato, ker imajo tam res veliko izbiro krojev. Ne vem sicer, če to še počnejo, ampak jaz bi jih vsekakor vprašala. Moja sorodnica je bila glede tega z njimi izjemno zadovoljna, ampak, kot rečeno, to je bilo pred nekaj leti. lp, proxima

Nikita  

član od: 21.6.2004

sporočila: 284

10. mar 2012 16:10

Tašči želim vso srečo pri okrevanju!

Nikita

nola  

član od: 25.1.2006

sporočila: 3112

10. mar 2012 20:25

Trgovina, po kateri sprašuješ je kakšnih petsto metrov od avtobusne postaje pred bolnišnicami, mimo parka in takojna desni strani, ko se začne Trubarjeva.

Prodajajo na napotnico in za denar, osebje je izjemno neprijetno. Če sta ti ali tašča občutljive sorte, vama obisk odsvetujem.

Jaz grem pa z vsakokratno napotnico z veseljem tja in jih vsakič naperem še za vas.

nola

regina  

član od: 17.9.2007

sporočila: 724

11. mar 2012 17:24

Draga Dorka, ker ne vem kdaj je bila tvoja tašča operirana in kje, ti bom okvirno napisala, kako do proteze. Po operaciji lahko pacientka dobi začaso protezico od prostovoljke, ki deluje v okviru Društva onkoloških bolnikov in tudi vse ostale informacije. Ko pa kirurg oceni, da je rana toliko zaceljena, da lahko nosi silikonsko protezo, ji izda recept in sicer je upravičena dobiti enkrat letno eno protezo in en nedrček. Nima smisla, da bi si sama kupovala, kajti proteze so zelo drage. Za več informacij me kontaktiraj na ZS.

regina

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?gobica1402
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti