Vlaganje zelenjave

sasica  

član od: 17.7.2007

sporočila: 6

tema odprta - 9. mar 2012 19:58 | ogledi: 9.323 | odgovori: 4

Punce zdravo, 

upam da tole ne bo reklama (ne bom omenjala nobene firme:) ), bi pa rabila eno vaše mnenje....Tiste ki vlagate...Kaj bi vam bolj prišlo prav, če bi npr. pri nakupu kisa za vlaganje dobile darilce - npr. nalepke za na kozarce za vlaganje (lepo oblikovane, prostor za ime in datum, kvalitetne, da ne puščajo sledi na kozarcih...) ali npr knjižico z recepti in nasveti za vlaganje ? 

 

Hvala za vaša mnenja že vnaprej:)

 

 

sasica

GOGICA  

član od: 26.12.2009

sporočila: 120

9. mar 2012 20:41

Hojla, menim, da bi ti prav prišlo oboje, če pa še nisi doma v vlaganju, pa bi ti vsekakor prav prišla knjižica z recepti, čeprav so tudi nalepkice mamljive, vendar menim, da z malo domišljije lahko nalepkice urediš kar sama, samo malo volje rabiš, hm, kakor želiš, odločitev je itak tvoja

Toliko od mene, pa, pa

GOGICA

jovita  

član od: 8.7.2007

sporočila: 394

10. mar 2012 4:16

Jaz bi pogledala knjižico receptov in poiskala takega, ki ga poznam.Če bi mi bil všeč, bi vzela knjižico, drugače pa nalepke.Že res, da podarjenemu konju ne ...a včasih je to kar neki.

Sploh pa si kulinačarka, tu pa najdeš vse sorte, če ne pa vprašaš, tako kot zdaj.

 

jovita

sasica  

član od: 17.7.2007

sporočila: 6

10. mar 2012 9:32

Sej to je moje razmišljanje, da načeloma tisti ki kupujejo kis za vlaganje, recepte že poznajo....Ali jih najdejo tukaj:)

 

Pa uporabljate nalepke za kozarce pri vlaganju? 

sasica

nola  

član od: 25.1.2006

sporočila: 3112

10. mar 2012 11:57

sasica,

brez zamere, ampak mene bi taka okrasna roba takoj odvrnila od nakupa.

Verjamem, da delate dober kis in da z nalepkami in podobnim ne bo nic slabsi. Ampak prav to kupujemo, konec koncev se tudi okoli Cerniskega ali kaksne druge vode skisa vino v kis.

Brez nalepke in datuma.

Prodajas kis, a je tako, jaz ga pa kupujem. Najrajsi kis v flaski brez kaksnih fency nalepk. Pa ce mi prodajalec kaj pametuje, ga pa kupim pri sosedu, ki prodaja kis in ne svojih neizzivetih ambicij.

nola

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5187

10. mar 2012 13:08

Nobenih darilc ne bi marala, tega kisa sploh ne bi kupila, saj se dobi dovolj drugih. Dajejo mi narmeč vedeti, da je njihova roba toliko predraga, da lahko komot v ceno stlačijo še neko kramo, ki je ne potrebujem. 

Sonja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti