24kitchen

Vrtejbenka  

član od: 15.2.2011

sporočila: 4004

13. apr 2015 9:05

Kaj me pa sedaj jezi,..in to zelo...  ..ni več v naslovu oddaje kakšna sezona je in kateri del.Ko z daljincem hočeš pogledat, kaj bo na sporedu danes, ali pa si zavrtiš programe nazaj ne piše več katera sezona je in kateri del.Trenutno je nova oddaja Dober pek, slab pek...ma kaj ko ne veš ali si že prečekiral ali ne,ker spodaj nič več ne piše...

Slaba poteza..ne vem če je to pri vesh operaterjih, toda pri T2 je.

Vrtejbenka

trac  

član od: 12.11.2010

sporočila: 568

13. apr 2015 9:20

Po mojem je to kar pogrutavščina T2.

Sem opazila, da so na tujih programih naslovi oddaj prevedeni v slovenščino (in to precej čudno). Zdaj jih sploh ne spznam več.

trac

Vesnuska  

član od: 1.1.2011

sporočila: 944

13. apr 2015 10:42

Pa naslov te oddaje je tudi blesav. Prevod je katastrofalen kot vedno, sem včeraj gledala en del pa je bila v vsakem drugem stavku beseda ''navihan recept''. Tudi pri nas se nič ne vidi kateri del je, imamo pa Ario. Nasploh dele nonstop ponavljajo. Navadno nimam sreče in naletim na dele, ki sem jih že gledala. 

Vesnuska

jana 07  

član od: 8.10.2004

sporočila: 187

13. apr 2015 21:08

Spored  Telstar - 24 Kitchen ima še vedno navedene epizode za cel dan vnaprej za tri dni.

 

Jaz si tam preko neta ogledam, kaj predvajajo, potem pa veselo pred tv.

jana 07

Vrtejbenka  

član od: 15.2.2011

sporočila: 4004

14. apr 2015 10:24

Hvala Jana07...toda  se mi zdi malo neumno,da prvo pregledam spored na računalniku,potem pa pred tv...prej je  bilo enastovno...med gledanjem si že prečekiral..so stopili en par let nazaj v razvoju..

Vrtejbenka

johana  

član od: 5.3.2014

sporočila: 12654

17. feb 2017 21:59

   No, ze kar dve leti skoraj ni bilo nič napisanega na to temo. Sama sem začela gledati ta program med novoletnimi prazniki, ker smo ga imeli zastonj od operaterja, sedaj pa smo kupili kartico in ga lahko gledamo. Moram povedati, da mi je res zelo, zelo všeč, vse : od kuhanja do spoznavanja novih dezel, ljudi in običajev. Zelo rada gledam tudi tekmovanje kuhanja-Moja kuhinja je zakon iz Nove Zelandije. Sem pa ugotovila, da se praktično kuhanje in sestavine, skoraj po celem svetu ne razlikujejo bistveno.  Skratka, rada gledam in se zraven tudi kaj naučim.

"Prijazne besede so lahko kratke in preproste, njihov odmev pa je neskončen"(Mati Terezija)

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

17. feb 2017 22:28

Tudi jaz sem bila na začetku tako navdušena kot ti. Saj ne, da nisem več, sem se pa navadila in prvo navdušenje je minilo. So pa super kuharji, super oddaje vsekakor. In velikokrat zaidem na ta kanal.

 

naor

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

18. feb 2017 8:21

Sprva sem kar veliko gledala, potem se pa človek naveliča. Zdaj tja zaidem po naključju. Nekatere kuharje pogrešam, tudi oddaje (Ljubišo Stanišića naprimer, ki živi in dela na Portugalskem in je predstavljal tamkajšnjo kulinariko, a na prostem, ne v kuhinji pod streho).

Spomnim se evforije, ko je bil v LJubljani Rudolf. Sem se srečala z njim, še posvetilo mi je napisal, ena od članic kulinarike pa je naslednji dan potem kuhala z njim na prostem, ko je bil v Ljubljani dogodek ob njegovem obisku. Meni je Rudolf že malo čez glavo zrasel, človek se z leti naveliča.

Včasih pogledam Okus, predvsem zaradi Bourdaina in Nigelle, tu in tam Novozelandce, ki jih je mopsika omenila, zelo mi je všeč Yoli, pa Gabriele Sponza in oni drugi Turek, Maksut. Pa Rachel Koo, ker se tako rada sladka. In še kaj bi se našlo. 

 

Ne vem pa, ali ste opazile, da se na 24kitchen pojavlja tudi Slovenec, Primož Dolničar, v oddaji Z vrta na mizo? Prav lepo je videti, da se med vsemi znanimi kuharskimi imeni pojavlja tudi  Slovenec. 

 

 

mamamia

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

18. feb 2017 10:35

Ja, opazila Primoža, poleg zgoraj naštetih pa rada gledam še Dono, Ann Langbain.

 

naor

Mygrace

sporočila: 6506

18. feb 2017 14:47

Bom malo skrenila iz teme, ampak za moj okus je Sarah Wiener ena boljsih. Je ni na 24Kitchen, je pa zato s tistim svojih hroscem skoraj povsod po Evropi. Baba in pol

Mygrace

Sporočilo je spremenil(a) Mygrace dne 18. 2017 15:13

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti