Silikonski pekač

Jutri bi pekli v silikonskem pekaču srčke. Kakšno maso mi priporočate za peko? Hvala

bekiiii

Meni je do zdaj v silikonskem pekaču uspelo še čisto vse, tako da izberi tisto, kar imaš najraje. Pazi le, ko boš stresala srčke ven - naj se ti preveč ne mudi, najprej se zdi, da je vse zalepljeno, ampak ko se ohladi, lepo pade ven. 

Sonja

Priporocam maso za muffine, ne pregosto. Lahko naredis po receptu biskvit sefa tort, napolnis do 3/5 in dodas mogoce roza jedilno barvo

www.mojalbum.com/naredilaana

http://www.kulinarika.net/recepti/9502/sladice/mafini-s-sadjem-mini-/

tam je med fotografijami tudi moja verzija srčkov

 

http://www.mojalbum.com/tajda

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.