Ukraden plašč v lokalu brez garderobe

brusketka  

član od: 11.11.2011

sporočila: 97

17. feb 2012 19:32

Ja v takih lokalih se zadržujejo določeni ljudje, ki pridejo z namenom, da nekaj ukradejo.

Denarnice, torbice, plašče...itd..

Na žalost je tako, da mora vsak res dobro paziti na svoje stvari. Če grem tako kam imam s seboj denarja minimum, plašče pa puščam v avtu...os. izkaznica pa je  v majni torbici na trakcu, ki mi visi okoli vratu ali pa v tesnem žepu kavbojk...telefon tudi vstaja v avtu(prtljažnik).

Tako pa je ker so tudi meni že kaj tako ukradli in se ne grem več!

Pazite pa tudi v centru mesta lj. kjer ti telefon izpulijo kar iz roke in bežijo.

Sploh pa pazite na sveže srednješolce saj so velikokrat tarča takšnih mulcev....ŽALOSTNO!

brusketka

manca51  

član od: 5.5.2008

sporočila: 511

17. feb 2012 21:08

Brusketka , avto , pa četudi zaklenjen pa res ni nobena ovira za lopove . Jaz v avtu nikoli ne puščam nič vrednega niti v prtljažniku . Previdnost je mati modrosti , saj veš . Najbolje je preprečiti .

Lp

manca51

_tmickena_  

član od: 20.6.2006

sporočila: 293

18. feb 2012 12:38

Mygrace, prosim najprej, da ne vzami tega kar bom napisala, kot žaljivo.

Si bila poleg, ali si celo ti tista, ki ji je plačš izginil?

Po eni strani razumem, zakaj želite denar, po drugi strani bom pa rekla tako, mislim, da mora vsak na svoje stvari pazit maksimalno, vsak za svoje stvari sam odgovarja. To jetako, kot če bi šoferja avtobusa obtožili, da je on kriv, ker je vam nekdo ukradel kartico, ali pa še huje, da vam je ta padla na tla in da jo je potem pač nekdo vzel.

 

Ne razumem tega, da se vedno take zadeve krivijo na druge osebe, ki niso nič krive. Lokal je pač lokal, zaposleni lahko tam malo pošpegajo, ampak je pa treba vedit, da je njihova naloga ta, da postrežejo stranke, ne da pa gledajo na stvari od njih. Saj sami gostje pridejo v lokal, s svojimi stvarmi, ki so jih zavedno vzeli s sabo.

 

Pa kot sem že rekla, brez zamere, samo ni nič čudno, da se vsi postrani gledajo...

_tmickena_

nola  

član od: 25.1.2006

sporočila: 3112

18. feb 2012 18:34

_tmickena_ je napisal/a:

Mygrace, prosim najprej, da ne vzami tega kar bom napisala, kot žaljivo.

Si bila poleg, ali si celo ti tista, ki ji je plačš izginil?

Po eni strani razumem, zakaj želite denar, po drugi strani bom pa rekla tako, mislim, da mora vsak na svoje stvari pazit maksimalno, vsak za svoje stvari sam odgovarja. To jetako, kot če bi šoferja avtobusa obtožili, da je on kriv, ker je vam nekdo ukradel kartico, ali pa še huje, da vam je ta padla na tla in da jo je potem pač nekdo vzel.

 

Ne razumem tega, da se vedno take zadeve krivijo na druge osebe, ki niso nič krive. Lokal je pač lokal, zaposleni lahko tam malo pošpegajo, ampak je pa treba vedit, da je njihova naloga ta, da postrežejo stranke, ne da pa gledajo na stvari od njih. Saj sami gostje pridejo v lokal, s svojimi stvarmi, ki so jih zavedno vzeli s sabo.

 

Pa kot sem že rekla, brez zamere, samo ni nič čudno, da se vsi postrani gledajo...



_tmickena_

 

Februarja pač ni kaj drugega rabutat.

nola

Mygrace

sporočila: 6506

19. feb 2012 9:19

Tmickena, nič ne zamerim, zakaj le?

V življenju je toliko opcij, kolikor je ljudi.

Ena od možnosti je tudi ta, da sem šla zanalašč v nekem dotrajanem in razcufanem plašču v gostinski lokal (ali morda še celo brez njega), vse skupaj inscenirala in iztržila denar.

Mogoče sem ga celo komu podarila, pijana, kot sem bila: kaj pa veš?

Mogoče se kdo "poklicno" ukvarja s krajo stvari po lokalih in jih potem prodaja; kaj pa veš?

Mogoče sem iz golega dolgčasa zgolj odprla temo in se v resnici ni nič zgodilo?

Mogoče sem zaljubljena v najemnika lokala in sem ga na tak način želela spoznati?

Mogoče sem kura.

 

Mygrace

Milži  

član od: 8.6.2007

sporočila: 1427

19. feb 2012 9:33

Mygrace

Milži

rosie  

član od: 15.9.2007

sporočila: 1141

19. feb 2012 10:01

Mygrace,

 

 

rosie

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti