Insanity vadba

SUZANAZ  

član od: 11.6.2003

sporočila: 878

24. jan 2014 19:13

Evo po pol leta zabušavanja ponovno zagnala Insanity. Moram povedat, da delam veliko lažje kot sem pred pol leta. Tako, da očitno malo mišic in kondicija ostane- tam nekje spodaj. Zdajle sem že na tretjem tednu, upam samo, da bom sedaj vztrajala tudi po koncu tretmaja.

Suzi

slivovi cmoki  

član od: 7.8.2012

sporočila: 444

25. jan 2014 18:55

Tole telovadbo sem danes odkrila   prazniki so naredil svoje  in se      še kar vleče. 

Sem dobila   in bi kar med pomivanjem in pospravljanjem posode topila   , ko mojih ne bo   Ali katera prakticira  

slivovi cmoki

tunna  

član od: 11.9.2010

sporočila: 288

28. jan 2014 7:07

hehe, to je pa cisto moja kaprica, da nove projekte zacenjam z novim mesecem, nic drugega :)

 

 

 

 



http://bormasinazapunce.blogspot.com/

Sporočilo je spremenil(a) tunna dne 28. 2014 09:22

vita o  

član od: 4.2.2014

sporočila: 1

4. feb 2014 11:37

"Ampak se mi zdi, da če si bolj s kavča, je kar malo prehudo, sploh, če si že malo v letih. Mogoče pri 20-tih, takrat si človek lahko privošči še marsikaj in telo je bolj pripravljeno odpuščati neumnosti. Ko jih imaš pa 2 x toliko + še nekaj (več ali manj), potem te pa lahko tak hec drago stane, oziroma, kot že ime pove...."

ga. Sonja vsak izgovor za lenobo je dober.

Imam trideset let in delam insenity že tri leta. In začnem s"kavča". Treniram spomladi, naredim šestdeset dnevni trening, poleti tečem, pozimi sem na kavču!Jezi me ko rečete da je prehudo. Vse je prehudo če se ti ne da.

vita o

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5188

4. feb 2014 12:36

ti kar, vita, ti kar. Čez 20 let se pa spet slišimo.

Sonja

preprost  

član od: 25.1.2014

sporočila: 168

4. feb 2014 12:59

@vita-ga.Sonja vsekakor ni lenoba. Ta ga. je pač dosegla in to preverjeno česar ti ne boš verjetno nikoli s treningi. Makar bili 60 al koliko dnevni. Kot ti je napisala, se javi čez 20 let pa poročaj. Meni kot moškemu pri 44 si malo hecna, če meniš, da boš vse dosegla v 60 dnevih. Pa imaš 30 let. Še nekako razumem tiste do 25. Tudi 30. Pa tudi 40. Samo in edino tiste, ki ne trdijo vehementno,da to pač piece of cake.

 

 

Lp

preprost

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5188

4. feb 2014 14:29

No no. Ne bi zdaj tu o dosežkih ali ne-dosežkih, ker so povsem relativni in individualni, enim nekaj pade z neba, drugim nekaj drugega, tretjim vse, četrtim pa nič (tako pač deluje božja pravičnost, ki mogoče res velja za vse, ampak je vsi ne dočakajo). Vse nas lastna lenoba tepe, na ta ali oni način, na tem ali onem področju, samo enim je to laže priznati kot drugim. Kaj pa to res pomeni pod črto - da bi lahko to vedeli, moramo pa vsi še malo počakati.

 

Uf, danes je moj filozofski dan.



Sonja

Sporočilo je spremenil(a) limnol dne 04. 2014 14:30

preprost  

član od: 25.1.2014

sporočila: 168

4. feb 2014 15:05

Hehe, madonca me zanima kaj om jaz uspel pod črto potegnit na koncu? Verjetno 0. Ker itak n bom sposoben računat, ko pač bo tako daleč. Tudi, če bi mel ogromno plusa bo verjetno šlo vse v maloro z mano vred in bo 0. Dokler pa sem pa balansiram. Tako mi rečejo na banki, ko grem plačat račune. Balace, balance. Kot mali sem mislil,da je balanca na biciklu, kot malo večji,da je v Šiški, zaj kot stari bedak pa sem zgruntal,da je v stausih na banki. Če in ko bom mel čas docakat še vsaj 30 ndaljnjih mi bo pa verjetno itak vseeno, ker vsak na koncu pade.

preprost

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti