Hvala Teka, moj firbec je potešen!
nolaKravata (kje kupiti)?
Ko smo ze pri kravatah: ze dolgo iscem laneno kravato, za obleko iz lanenega blaga. Povsod imajo le svilene kravate, ki niso primerne za lanene obleke...
Sporočilo je spremenil(a) sarabande dne 26. 2012 11:00sarabande, zakaj pa se ne obrneš na kako dobro šiviljo?
s0ncek*| nola je napisal/a: |
Hvala Teka, moj firbec je potešen!
|
![]()
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
