Acta - mislim, da nihče ne more ostati ravnodušen

rosie  

član od: 15.9.2007

sporočila: 1141

1. feb 2012 14:12

Jah, MiškaMiša, predvidevam, da večina ljudi tukaj ne ve natanko, za kaj gre pri tej zadevi.

Če nas takorekoč pozivaš k protestu v soboto, nam še povej, za kaj gre.

Jaz, priznam, se nisem zanimala za te reči, zdaj pa sem se naenkrat znašla pred dejstvom, da nič ne vem, pa bi mi kakšna razlaga prav prišla.

S tistim videom pa si ne morem kaj dosti pomagati (vsaj ne dovolj).

Zato bom hvaležna, če me kdo tozadevno malo razsvetli.

Hvala

rosie

Mygrace

sporočila: 6506

1. feb 2012 14:22

http://www.rtvslo.si/znanost-in-tehnologija/velepo

 

Sploh ne vem kaj se razburjate? To je že stara stvar in kdor do danes ne ve, za kaj gre, je čist brez veze, da po tem mrazu kolovrati okol.

Jaz ne mislim nikogar razsvetljevat, če je komur koli v interesu, bo našel pot. Sicer pa itak vredno ni.

Mygrace

Mygrace

sporočila: 6506

1. feb 2012 14:58

Mah dej no, Elaphus? Da ni komentirala?

Mygrace

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

1. feb 2012 15:03

Sem zbrisala post, se opravičujem Mygrace, napisala sem v tem smislu, da Vendelina komentira takrat, ko veliko ve o neki stvari in ko ima neko osebno mnenje. Evo, ta povzetek svojega prejšnjega dopisa sem napisala zato, ker še nisem videla, da ga je Mygrace komentirala.

Ok, zdaj pa k stvari: MiškaMiša, nimam prav veliko pojma o stvari, o kateri se tule govori, tisti članek na youtubu pušča nekaj zelo odprtih vprašanj, ne glede na to, da odpira številna nova, zato te prosim, da mi vse lepo razložiš (ker po tvojem pisanju sklepam, da o tem veliko veš), pa ne v dveh stavkih - ker v dveh stavkih si znam razložiti tudi sama, pa to ni to. Ne želim pa biti ovca, ki bo bezljala za vsemi ostalimi, ne da bi pogledala v nebo, ko bo nekdo zavpil:"TIMBEEEEEEER!!"

lp

cervus

Mygrace

sporočila: 6506

1. feb 2012 15:07

No, Elaphus je zbrisala svoj komentar...pametna poteza. Kajti tale tema res ni namenjena Kdo je kdo-ju.

 

Mygrace

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

1. feb 2012 15:16

No, glavno stvar sem tako ali tako obnovila v gornjem komentarju - tako da ni nihče na zgubi. Nisem obnovila svojega nestrinjanja z Odgovorom MiškeMiše Vendelini, tako da je MM pravzaprav pridobila. Pa smo vsi srečni in zadovoljni.

lp

cervus

Mygrace

sporočila: 6506

1. feb 2012 15:20

Kot da je zdaj bistveni problem kdo je MiškaMiša in kdo je una druga? In kot da je zdaj najbolj bistveno kdo je pridobil in kdo izgubil? Jao......

Mygrace

Mygrace

sporočila: 6506

1. feb 2012 15:22

In una na Japonskem se je že opravičla, da je bila mal brbr..tale tle bo pa šele začela študirat zakva se gre?

Mygrace

MiškaMiša  

član od: 30.1.2004

sporočila: 66

1. feb 2012 15:25

Seveda nimam pojma, ja. Zdi se mi pa neumno razlagati, ker kot je ena članica povedala, kdor bo prebral, bo vedel. Sem hotela nalepiti link na Slo-Tech razlago, ki je precej poglobljena, pa me je Davor prehitel. Naj bo to tudi moj odgovor torej.

Ovac, ki sledijo nekronani moderatorki, je pa na tem portalu precej. Sicer se malo oglašam, a žal ni te opcije, da bi Vendelinino modrovanje lahko izključila. Skoraj v vsaki temi. Pa če govori o otrocih, o denarju, o življenju, o modi. Gospa o vsem ve vse. Najboljše je to, ker ji pol ljudi verjame vse, kar zapiše. Druga polovica je pa tiho. Po domače povedano, razen Ežoja nihče nima tistega med nogami (ne mislim dobeseno, ker tudi sama nimam), da ji pove, kar ji gre. In mnogokrat je žaljiva, pa moderatorji ne ukrepajo.

Saj tudi to je offtopic zdajle tule, ampak tistega multivitamina ste tudi klicale nazaj, kljub izpadom žaljivk. Sem se takrat vprašala, kdo je bolj ...., tisti ki žali ali tisti, ki mu svečo držijo.

Kakorkoli, se tako ali tako redko oglašam, kogar zanima naj si pregleda še Davorjevo povezavo v zvezi z ACTO. Sicer pa zakaj ljudje ne bodo reagirali. Orwell 1984 se je zgodil, samo v zgodbi je bila napaka - ne bodo nam drugi nastavili monitorjev, da se kažemo na WC-ju ampak si jih bomo kar sami. Tako so nas predelali, da se nam zdi to še jako kul. 

Miška Miša

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti