Prenočišče v trstu

tjasssa  

član od: 23.1.2012

sporočila: 4

tema odprta - 23. jan 2012 21:31 | ogledi: 10.282 | odgovori: 11

Pozdravljeni!

 

Zanima me, če morda kdo ve za zelo ugodno prenočišče v Trstu ali neposredni bližini?

Hotel, hostel, apartma, soba... toliko pač, da ne spiš na mrzlem ;)

Za dve osebi.

 

Hvala ;)

tjasssa

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

23. jan 2012 22:01

A si pogledala na hostelworld.com? Sicer ne vem kaj je za tebe ugodno, dobi se za 20-30€/noč po osebi.

Pa, dobrodošla tjaša, menda se ja nisi vpisala na kulinariko, le da to vprašaš? So ( verjetno ) drugi forumi za to boljši ( recimo: www.staa-lj.com ).

ežoj

KARMINA  

član od: 17.11.2003

sporočila: 755

23. jan 2012 22:15

Mi ponavadi prespimo na slovenski strani.

 

K

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

23. jan 2012 22:27

KARMINA je napisal/a:

Mi ponavadi prespimo na slovenski strani.

 



K

Kje?

ežoj

KARMINA  

član od: 17.11.2003

sporočila: 755

24. jan 2012 8:33

Večkrat smo prespali v prenočiščih Malovec v Divači. Plačali smo cca 15-20 Eur po osevbi. Ne vem pa če je tam še vedno ugodno , ker so sedaj odprli hotel.

V vasi Lokev so prenočišča Mitev.

Nola je že omenila Pliskovico. Tam je poceni, lepo in (predvsem poleti) se tudi dosti dogaja.

 

K

tjasssa  

član od: 23.1.2012

sporočila: 4

29. jan 2012 13:43

Ežoj, spremljam vas redno - predvsem na receptih in tam marsikaj koristnega preberem, vendar do zdaj nisem bila prijavljena. Zdaj sem si pa mislila, glede na to, da se vedno najde kdo s kakšnim koristnim nasvetom, da tudi jaz poprosim za pomoč.. ;)

 

hostelworld sem že pobrskala ja, hvala za nasvet, ampak  me tudi zanima, če ima kdo kakšne izkušnje s privat poceni prenočiščem (do 20,00€) ;) Moram pa prespati na italijasnki strani.. saj tut jaz bi drugač kr na slovenski, ampak okoliščine so pač takšne..

Pa hvala ;)

tjasssa

Viva Meier  

član od: 20.12.2009

sporočila: 673

29. jan 2012 14:20

Zdaj odvisno kdaj ti to rabiš pa kdaj prispeš v mesto. Če greš tja relativno podnevi pa če si pripravljena malo riskirati se lepo oglasi na info točki blizu Piazza dell'Unità. So ženske tam relativno ustrežljive in dokaj angleško govoreče pa ti bodo gotovo znale priporočiti kako privat prenočišče. Bi pa rekla, da za 20e težko dobiš privat prenočišče, se mi zdi.

Pa če lahko malo "zatežim", se mi nekako tvoje besede med sabo izključujejo - najprej praviš, da iščeš nekaj, važno da nisi na mrzlem, sedaj pa želiš že privat namestitev...Kadar sem sama v škripcih kje preživeti noč, vzamem najcenejši in najbolj zanikrn hostel če je treba (beri toliko da nisem na mrzlem). Tako da, odločiš se, kaj sploh želiš.

Viva Meier

tjasssa  

član od: 23.1.2012

sporočila: 4

31. jan 2012 12:48

Viva Meier, iščem poceni, ne rabi bit nič kaj zrihtano, samo da je poceni. Iščem za tam nekje okrog 10. februarja, za cca. 3 dni. In ja, v hostel bom itaq šla, sem najdla za 20,00€, ampak včasih kakšne starejše domače gospe ali gospodje kje oddajajo kakšne sobice, za relativno nizko ceno (toliko da zraven penzije še kaj majhnega zaslužijo), pa sem mislila, če ima kdo kakšne izkušnje. Glede tega, da ''želim privat'' namestitev se pa motiš      oz. si me narobe razumela. ''Priva''t sem mislila le iz zgoraj navedenega razloga ;)

tjasssa

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti