najraje kettler ( oz mora biti magnetni sistem )po zmerni ceni, če mogoče katremu služi kot obesalnik :) Sem iz Ljubljane. Prosim za kontak na metulj2@yahoo.com
metulj2
najraje kettler ( oz mora biti magnetni sistem )po zmerni ceni, če mogoče katremu služi kot obesalnik :) Sem iz Ljubljane. Prosim za kontak na metulj2@yahoo.com
metulj2
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.