Sir za raclette

Josip  

član od: 14.1.2012

sporočila: 3

tema odprta - 14. jan 2012 12:22 | ogledi: 10.536 | odgovori: 6

Poštovani forumaši,

 

Ispričavam se što otvaram ovu temu u vezi sira za Raclette ali ostale teme su već dosta stare pa sam smatrao da je bolje da otvorim novu. Ja i moja obitelj smo veliki ljubitelji sira za raclette a u Hrvatskoj nema za kupiti. Kada pitamo u našim shopping centrima samo nas blijedo pogledaju.

Pročitao sam u starim temama (ako sam dobro shvatio) da ima u Maximarketu i Leclercu. Molim Vas ako mi može netko reći je li to još uvijek tako i ima li možda u nekom marketu blizu granice ili u Novom Mestu?

Unaprijed se zahvaljujem na odgovorima i pomoći.

 

Lijep pozdrav iz Zagreba!

Josip

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

14. jan 2012 13:25

Pred novim letom sem ga videla v trgovini Hofer. Če se ne motim, imate tudi pri vas poslovalnice Hofer (Aldi). Morda ga pa tam tudi imajo.

Dobrodošel med nami, Josip! Upam, da boš dobil boljše nasvete, kot je moj.

rimljanka

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

14. jan 2012 13:50

Josipe, ima u Leclercu. JA sam iz Maribora, ako ti mogu ikako pomoći, samo mi javi.

mamamia

Josip  

član od: 14.1.2012

sporočila: 3

14. jan 2012 14:07

Mamamia, Leclerc ima samo u Ljubljani i Mariboru, jel tako? Znaš li kako se cijena kreće?

Josip

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

14. jan 2012 14:16

Za cijenu ne znam, ali mogu pogledati i javiti.

mamamia

Josip  

član od: 14.1.2012

sporočila: 3

14. jan 2012 14:23

Pa onda kada budeš u prolazu pogledaj baš kolika je cijena, ako ti nije teško? Puno hvala! :)

 

P.S. Oprosti, za druge markete neznaš da li imaju, možda bliže granici?

Josip

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

14. jan 2012 14:30

Josip, vprašaj na http://www.mercator.si/, če imajo ta sir povsod.  V Lj. ravno ni problem kupiti tega sira, po ostali Sloveniji pa ravno nerdno ne kupujem.

Je pa v Ljubljani vsak dan veliko nakupovalnih turistov iz ZG, pa bo tudi za tvojo familijo še kaj prostora, vi kar pridite.

Vendelina jr.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti