![]()
pa lep popoldan
Štajerska kisla juha
| hedonist je napisal/a: |
Mygrace, Naor, vajinim argumentom ne morem ugovarjati :) Sem doumel, če hočeš skuhati dobro štajersko kislo juho, si moraš najprej namazati kolena s šentjanževim oljem. Sej ste tko mislile ??
|
![]()
Ena boljših v zadnjem času!!!!![]()
![]()
Hedonist, še nekaj si spregledal. Najprej se moraš natreti z arniko, namočeno v žganje. Tole zadnje je zelo pomembno.
pirnicaKulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
