![]()
Verjetno bo tudi to leto polno dobrih in slabih trenutkov, takšno je pač življene.Zato uživaje v vsakem trenutku, ki vas osečuje, kajti že naslednji je lahko slabši.
Veliko drobnih srečic želim vsem uživačem na tem portalu.![]()
![]()
Srečno novo leto 2012
Čestitke tudi od mene in hvala vsem za odgovore in nasvete, ki sem jih dobil v letu 2011.
as1Naj slika pove tisto kar besede ne morejo.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
