Žitni mlinček iz tuševega kataloga želja

SINDY  

član od: 12.9.2008

sporočila: 79

tema odprta - 15. dec 2011 22:39 | ogledi: 9.637 | odgovori: 7

V katalogu želja imajo žitni mlinček znamke La Perla. Zanima me ali ima katera izkušnje z njim. Ali se z njim lahko meljejo vsa žita (tudi koruza ...)  Kakšne so prednosti in slabosti... ga je katera kupila? 

Bi rada Božička prosila zanj ... 

Lep pozdrav,

 

 

SINDY

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

16. dec 2011 7:25

Z malo truda najdeš tale link. In v njem odgovor.

rimljanka

kaja45  

član od: 29.6.2007

sporočila: 95

16. dec 2011 9:00

Ima ga sodelavka, je kar zadovoljna, a je le pšenico mlela dosedaj, kolikor vem.

kaja45

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

16. dec 2011 10:04

Rimljanka, opažam, da vedno nesebično postrežeš z linki. To se mi zdi zelo lepo, ne glede na to, da marsikateremu malo lenobo podpiraš.  

 

naor

SINDY  

član od: 12.9.2008

sporočila: 79

16. dec 2011 12:54

Hvala vsem za trud in poslane linke.

Vse to sem že prebrala in tudi piše v samem katalogu. Zanimale so me izkušnje, saj vseste vsak trgovec najbolj hvali svojo robo. Sicer pa, je Božiček že oddal naročilo in pričakuje ... jaz pa že komaj čakam.

SINDY

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

16. dec 2011 21:14

Če si prebrala vse, kar piše v katalogu, je bilo tvoje vprašanje o tem, ali se lahko melje koruza, odveč, SINDY.

Ja, naor, res včasih podpiram lenobo, upam pa, da kdaj komu tudi pomagam, če morda ni vešč brskanja po netu.

rimljanka

rebecca  

član od: 19.3.2002

sporočila: 2739

17. dec 2011 14:56

Natancno razumem Sindijino dilemo. Mlin ni ravno poceni - oz. ce je kvaliteten potem je, ce pa ni je pa zanj skoda vsakega evra. V poplavi takih in drugacnih hval se vcasih res tezko znajdes in ce se tvoji znanci/sorodniki/prijatelji s takimi zadevami ne ukvarjajo niti ne ves koga lahko vprasas. Zato je pa forum fajn, ker smo zbrani z vseh vetrov. Zal mlina ne poznam, tako da ti ne morem dati nasvetov, ker ti ga pa bozicek ze prinasa nam bos lahko pa ti povedala kako bos z njim zadovoljna.

LP, R. "Stressed is desserts spelled backwards!"

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti