Imam aparat za peko kruha CLATRONIC BA 2605, nimam pa slovenskih navodil. Če jih kdo ima naj se mi oglasi.
Lep pozdrav.
branka54
Imam aparat za peko kruha CLATRONIC BA 2605, nimam pa slovenskih navodil. Če jih kdo ima naj se mi oglasi.
Lep pozdrav.
branka54
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.