Živjo.....tudi jaz pogrešam ta film...ne joči Peter, pa igralca tega filma poznam, ker sem ga nekoč, davno, sprejela v službo in sva bila sodelavca. Ime mu je pa Bogdan in nikoli ni preveč rad govoril o tem filmu.
anjatatNe joči, peter!
Ne joči Peter je tudi meni najljubši film. Ta mali junak mi je tako ostal v spominu, da sem po njem imenovala tudi svojega sina.
IčaKulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
