Tudi jaz imam veliko snežink, ki jih ne bomo uporabili, tako če jih kdo rabi naj piše na ZS.
MOONMerkator nalepke-zvezdice
Tudi jaz jih lahko oddam če katera želi.
SuziČe še katera želi nalepkice jih imam tudi jaz nekaj za oddati.
marjaKulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
