Alu folija - pri odvijanju se trga

mimas177  

član od: 23.10.2011

sporočila: 1

3. nov 2011 22:44

Tudi jaz sem imela podobne težave... Tuševa folija je katastrofa, Sparova ni kaj dosti boljša... Tako kot je napisala Larisa 1: Slovenska Bistrica - super in debela, nič kaj pa za njo ne zaostaja Mercatorjeva. Jo imam ravnokar in sem bila prav prijetno presenečena :)

 

mimas177

zeta  

član od: 21.5.2009

sporočila: 1353

4. nov 2011 6:44

Običajno folijo kupujem v Sparu in moram priznati, da mi v vseh mnogih letih, ko jo uporabljam ni delala težav s kakšnim trganjem. Sem bila kar malo presenečena, ko sem začela tole brati.

zeta

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

4. nov 2011 10:01

Jaz pa ne vem, če se mi je kdaj kaka folija začela trgati ... pa ne kupujem kakih zasoljeno dragih. Kupim pač kaj mi pade pod roke - ali Spar, Hofer, Dm ... Sedaj imam Müllerjevo. Kako se vam trga, si sploh ne morem predstavljati :) Edino s folijo za živila (tisto prozorno) imam včasih težave, ker ne najdem začetka :)))

Atina

zoja2  

član od: 16.12.2007

sporočila: 258

4. nov 2011 18:05

To "trganje" se zgodi tam, kjer so take drobne luknjice, kot bi jih naredil s šivanko in tam se folja ne odvija, se pa odvija od teh luknjic naprej in tako se odvija npr. 2/3 folije. Po moje je tam nekako fiksirana, ko jo navijajo na kolut, ne vem.

zoja2

vida70  

član od: 13.9.2005

sporočila: 461

4. nov 2011 18:52

ponavadi se folija trga tudi, če jo sami poškodujemo, dovolj je že kakšna nenamerna vdolbinica

vida70

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecNikita
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti