Jaz pa bom z svojimi otroki prebrala kakšno njegovo pesem in se tako spomnila nanj.Otoki so imeli srečo,da so ga v živo srečali,jaz pa nesrečo, ker ga nisem ,ostale pa so nam njegove prelepe pesmi.Ki smo jih prebirali in jih še bomo,da nam obogatijo življenje.
antonija7Tone pavček...
Mi pa imamo še vedno spravljenega njegovega Jurija Murija v Afriki, pravokotno knjigo z rjavo barvo na platicah;
kakih 40, morda 45l let staro? Še kar znam nekaj odlomkov na pamet
mamamia
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
