Torta v obliki "balončkov"

paulina d  

član od: 5.6.2010

sporočila: 249

17. okt 2011 19:12

Vem kako se ta del telesa drugače imenuje.Balončki sem ga poimenovala iz šaljivega razloga,kajti saj to ni taprava stvar ampak (šaljiva) torta. Se opravičujem, če sem s tem koga užalila.

Dobrodejka, besede dojka nisem uporabila zato, ker so ženske prsi-dojke res namenjene dojenju, v tem primeru pa temu ni tako.



paulina d

Sporočilo je spremenil(a) paulina d dne 18.okt 2011 13:24

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

18. okt 2011 8:23

Ljubica, v bistvu si največ nespoštovanja poslala kar sama sebi. In boš pač v naslednjih letih morda ugotovila, kako zelo.

Vendelina jr.

VilmaS  

član od: 10.10.2003

sporočila: 1067

18. okt 2011 11:31

Ja, najbrž paulina tudi ne bo nikoli ugotovila, zakaj naj bi bila taka torta čist mim in da so precej bolj fensi certificirani plastični aparatki, tao-priročniki, sponke (pa ne za lase spenjat) in napihljive bejbe... in da je hihitanje ob takih tortah patetično, muzanje ob japonskih kroglicah pa nobel.

Pa saj paulina ni edina; tudi jaz ne bom, ker je zame oboje en podoben šmoren, ki je z dobro mero strpnosti do ljudi z drugačnim okusom in smislom za humor čisto prebavljiv.

Naslov teme mi je pa dal idejo, da bi v torto res lahko vkomponirala balončke. Morda take nostalgične, od tovarne RIS, če se še komu valjajo po predalu...

LP, V.

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

18. okt 2011 13:07

VilmaS, tudi zate je še kaj upanja, da ukapiraš razliko med navedenim. Da ukapiraš razliko med veseljem do seksualnosti (ki nima nobene težave s tem, da odkoraka v trgovino z erotičnimi pripomočki in tam kupi produkte) in zavrtostjo, ki gnete približke iz testa in se zraven muza, ker dlje od fantazij ne seže. Pa da ukapiraš razliko med samozavestjo, ki zmore izreči besede kot so, dojke, vagina, penis, kožica, bradavička, kolobar, kondom....in zatekanjem v neke butaste oznake tipo balončki, zizike itd. Pa da ukapiraš razliko med artikuliranim mnenjem in zaletavanjem v artikulirana mnenja.

Vidiš, za vse to je upanje. Tudi zate.

Če nič drugega, zato, ker upanje umre zadnje.

 

Vendelina jr.

paulina d  

član od: 5.6.2010

sporočila: 249

18. okt 2011 13:13

Ah ne bom se spotikala ob takih odgovorih.Dragi Vendelina jr.  in VilmaS kaj ne vesta,da gre tukaj le za torto?Me zanima kaj bi pisali,če bi šlo za kakšen moški organ :)

paulina d

Bojan  

član od: 29.8.2001

sporočila: 585

18. okt 2011 13:22

   

Bojan 

VilmaS  

član od: 10.10.2003

sporočila: 1067

18. okt 2011 13:52

Vendelina, glej, zaradi mene ti komot furaš svoj prav, če te to tako zelo osrečuje, lahko ob tem tudi goreče upaš, da ti bodo nekega dne vsi kimali kot Orwellove ovce...ja, upanje umre zadnje. Ampak da se ti da na to temo (že drugič) tolk repenčit in cepetat. Meni se ne da, ker mi je za tvoja silna upanja in psihoanalize precej vseeno.

 

Bojan, no, no, okusi so različni.

LP, V.

LP, V.

VilmaS  

član od: 10.10.2003

sporočila: 1067

18. okt 2011 14:07

paulina d je napisal/a:

Me zanima kaj bi pisali,če bi šlo za kakšen moški organ :)

paulina d

Prostata?

LP, V.

Mygrace

sporočila: 6506

19. okt 2011 10:31

Samo čakam, kdaj se bo pojavila tortica za slovesnost ob rojstvu novega Zemljana. Z vsemi detajli poroda.

In v bistvu sploh ne bo važno, kako se bo vse skupaj poimenovalo.

In morda še torta za prvo poročno noč..

 

 

(kar je človeškega mi ni tuje lahko se pa zgražam press)

 

 

 

 

 

Mygrace

slepakura  

član od: 9.1.2007

sporočila: 326

19. okt 2011 20:05

VilmaS je napisal/a:

Vendelina, glej, zaradi mene ti komot furaš svoj prav, če te to tako zelo osrečuje, lahko ob tem tudi goreče upaš, da ti bodo nekega dne vsi kimali kot Orwellove ovce...ja, upanje umre zadnje. Ampak da se ti da na to temo (že drugič) tolk repenčit in cepetat. Meni se ne da, ker mi je za tvoja silna upanja in psihoanalize precej vseeno.

 

Bojan, no, no, okusi so različni.

LP, V.



LP, V.

 

Eno je imeti drugacen okus, drugo pa je biti brez. Na zalost slednje veckrat prevlada.

slepakura

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti