Štipendija

kalika  

član od: 3.2.2010

sporočila: 51

tema odprta - 6. okt 2011 15:09 | ogledi: 6.170 | odgovori: 4

 

Pozdarvljeni,

 

mogoče kdo ve, če študente še dobijo v tem mesecu štipendijo? Včeraj sem nesla novo vlogo za študijsko leto, pa mi na centru ženska ni znala odgovorit. Mogoče vaša pomoč....Odločbe bodo čez en mesec 

 

kalika

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

6. okt 2011 16:00

Ne vem.

Si pa raje ne predstavljam, kako bo bodoči intelektualec, ki si v času študija ne zna poiskati podatkov o štipendiji na lokacijah in straneh, ki so za to z naskokom bolj pripravne, kot je vesela stran amaterskih kuharjev, iskal za svoje življenje in kariero pomembne podatke v odraslem življenju.

Vendelina jr.

fleur  

član od: 28.4.2006

sporočila: 169

6. okt 2011 20:33

Jaz bi rekla, da ne - vsaj pri dijakih je veljal sistem, da dobiš zadnjo štipendijo v mesecu juliju (za junij, ker dajejo za mesec nazaj), naslednjo pa ponavadi šele konec oktobra (se pravi za september), ko so že vse vloge rešene. Pri študetih bo to šele novembra, tako da dvomim, da bodo štipendije prihajale tudi oktobra (načeloma za september), saj bi to potem pomenilo, da dobijo študentje 12 (?) štipendij, dijaki pa le 10. 

No, to je moje razmišljanje, nisem pa prepričana v njegovo pravilnost. (:

fleur

osiris  

član od: 14.6.2010

sporočila: 48

6. okt 2011 21:03

Štipendija se dobiva do 15. v mesecu, za pretekli mesec. Tako, da oktobra še normalno dobiš štipendijo

osiris

Amazone  

član od: 13.2.2010

sporočila: 17

6. okt 2011 21:19

kadrovska pride še ta mesec, ker pride z zamikom... naj bi jih bilo 12, boo? Amazone

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti