Mislim, da z bogovi ne bo imel problemov. Zaradi ljudi, kot je bil Steve Jobs, imajo stotisoči ljudi oz. družin po svetu delo in s tem vsakdanji kruh. Tudi če ne bi naredil nič drugega, bi bilo to dovolj. Samo toliko v razmislek.... da o vizionarstvu, idejah in pogumu ne izgubljamo besed, to je dano le redkim (sicer pa - če bi 6 milijard ljudi vsak dan spreminjalo svet, ta verjetno ne bi bil nič več lep).
SonjaSteve jobs
Od vseh na temo Steva Jobsa....si mislim, da se je tudi sam krohotal, ko jo je videl
Limnol, pri tipkanju mi je ušla besedica 'še' Torej naj mu bodo naklonjeni še na drugi strani.
Vendelina - ![]()
![]()
RIP, z vsem spoštovanjem, ki gre takemu vizionarju. Če bi vsi ljudje svoje delo opravljali tako kot on - torej s srcem in ne le z glavo, bi bil svet - drugačen.
helenag
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
