Razbarvanje - varikina

neznan uporabnik

28. sep 2011 11:33

@mamamia - meni se besede vedno pozlatijo. Posebej, če nekomu iz srca želim nekaj. Tu varikina ne pomaga in kemija. Meni vedno rata zlato al pa platina

 

MULTI_reloaded

Trixi  

član od: 23.9.2003

sporočila: 15164

28. sep 2011 14:01

Mamamia, priporočam nakupovanje v Mehiki. Njihove cunje boš lahko dolgo nosila in z pomočjo varikine bodo spet kot nove!

Jaz imam čisto druge izkušnje - od lukenj do razbarvanja barve. Po moje je štos v materialu.

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

28. sep 2011 16:43

Bom skušala fotkat ta "osveženi" prt in prtičke, ki so že bledi oziroma je bil tak tudi prt. Upam, da se bo tudi na fotkah videla razlika ...

 

mamamia

kozamurnik

sporočila: 2311

29. sep 2011 5:18

mamamia, zakaj pa nisi v naslovu napisala PRT? Torej razbarvanje PRTa? Zagotovo teme ne bi spregledal priznan strokovnjak na področju mantelologije Ežoj. V dveh, treh stavkih bi tako dobila uporaben in duhovit odgovor. murnik

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

29. sep 2011 9:15

Mi bom kar na zasebno pošto pisala, pod zadevo prt ... poleg tega je ežoj naravoslovec po vrhu, razen na fiziko se menda spozna tudi na kemijo, tako da se nadejam zanimivega branja ....

mamamia

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti