Obvestilo avtorjem receptov

Sweetie  

član od: 22.1.2004

sporočila: 1268

8. nov 2011 7:31

Glede fotk se jaz ne bi preveč razburjala, bi pa predlagala vsem, ki objavljajo recepte, da objavijo tudi fotografijo, pa četudi je bolj amaterska.

Žal, je tudi na hrvaški Coolinariki veliko receptov, ki se ponavljajo, tako da naša kulinarika ni izjema. To pa ne pomeni, da me to ne moti. Pa še kako! za božjo voljo, preglejte bazo preden objavite svoj recept in kritično presodite ali ima vaš recept kako dodano vrednost.

Sweetie

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

13. nov 2011 0:24

Tukaj je se vedno vse sorte receptov kar na forumu, ne pa v bazi. Ali pa je recept z drugimi sestavinami in kolicinami napisan v komentarjih. Meni je sicer boljse da so vse variacije napisane kot nov recept, ker jih tudi iskalnik lahkompo sestavinah isce .recimo na coolinariki pa tudi popolnoma identicen recept napisejo kot nov recept in kaksen se ponovi tudi vec kot desetkrat. Recimo piramida. Da so povsod skoraj slike zraven je pa fajn ja. 

 

tam imajo se eno navado in sicer da rade delajo po tujih receptih, recimo od marthe stewart in ga naredijo, prevedejo, poslikajo. Meni je to super, ker je dosti internacionalno. 

www.mojalbum.com/naredilaana

jgirl  

član od: 13.7.2010

sporočila: 66

20. nov 2011 14:06

Mene pa najbolj motijo recepti, kjer so naštete samo sestavine, brez podanih količin.

jgirl

NAJDI ME  

član od: 25.6.2010

sporočila: 16

10. dec 2011 16:09

haj,mene pa najbolj moti,da pri receptu ni navedena velikost pekača.Jaz bi takih receptov ne dovolila objavljati.Sama zelo veliko pečem tako ,da nimam velikih težav. Smilijo pa se mi začetne kuharice,ki bi rade spekle odlično pecivo,se pa morajo mučit kakšen pekač uporabit.Pa dobro peko želim.Marina

NAJDI ME

Sweetie  

član od: 22.1.2004

sporočila: 1268

10. dec 2011 16:37

Hja, tale pripomba glede navajanja velikosti pekača je kar vmestna. Morda bi Jernej lahko to rešil tako, da bi uvedel dodatno rubriko pri prijavah receptov, tako da bi bil vsak primoran navesti tudi to. P je je problem rešen. Žal, na to kar pozabimo in šele potem vidiš, ko se ljudje začnejo oglašati z vprašanji.

Sweetie

golubić  

član od: 13.5.2007

sporočila: 1276

17. dec 2011 20:22

Meni se zdi da se recepti preveč hitro objavljajo,če me ni vsak dan  na kulinariki (kar se redko zgodi )naenkrat je po deset in več novih receptov.Nimam vsakič toliko časa da vsakega preberem in pol mi je žal ker verjetno tudi kakšnega ki bi me zanimal ne preberem.Sreča da se v nedeljo ne dodajajo novi recepti pa nekako pridem da preberem večino

golubić

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

17. dec 2011 20:26

Vsem ni nikoli ustreženo, bi rekla. Enim je receptov preveč, drugim premalo, tretjim........

rimljanka

sabina69  

član od: 20.12.2008

sporočila: 127

20. dec 2011 12:08

kulinarika je zakon!!!

sabina69

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

20. dec 2011 12:16

golubić je napisal/a:

Meni se zdi da se recepti preveč hitro objavljajo,če me ni vsak dan  na kulinariki (kar se redko zgodi )naenkrat je po deset in več novih receptov.Nimam vsakič toliko časa da vsakega preberem in pol mi je žal ker verjetno tudi kakšnega ki bi me zanimal ne preberem.Sreča da se v nedeljo ne dodajajo novi recepti pa nekako pridem da preberem večino
golubić

Ja to je res hec, prej ko ste čakali po 15 dni na objavo avtorji niso bili zadovoljni, zdaj bralci niso... Ampak tvoj problem je zelo dobro rešljiv na kulinariki. Če te več dni ni, klikneš na prikaži novosti na portalu desno in ti prikaže vse od zadnjega obiska, torej nič ne zamudiš. Če si zamudila to, da je novo (si prišla, samo nekaj pogledala in odšla) lahko izbereš prikaži zadnjih 24 ur novosti, ali pa zadnje tri dni ali pa sama nastaviš od kdaj želiš imeti novosti prikazane.

Kulinarika.net je, kar zadeva tega, da se datumsko zadeve vidijo in niso nekje skrite, med boljšimi, če se smem malo samopohvaliti ;-) 

Sabina69: hvala. 


mangobanana  

član od: 21.7.2009

sporočila: 484

22. dec 2011 10:03

Tudi od mene Jernej, vse pohvale! Odkar sem odkrila kulinariko, veliko raje kuham in pečem :)

mangobanana

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti