Mleko v prahu

Pozdravljeni!

 

Imam mleko v prahu,katerega uporaba je najmanj do 11.7(pomurske mlekarne). Ali ga lahko uporabim magari za čokolado ali je bolje,da ga vržem proč?

 

najlepša hvala za nasvet



nejcanja

Temo je spremenil(a) nejcanja dne 14. sep 2011 19:12

Če si ga hranila na suhem, če je originalno zapakiran, če se ni navlažil, če diši normalno,  če se ni sprijel v kepe, potem ga po moje lahko uporabiš na vse načine. Najmanj pomeni, da je tudi po tem datumu živilo še dobro (tako oznako pripopajo živilom, ki imajo daljši čas obstojnosti), le tako zelo kvalitetno ni.

lp

cervus

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.