Pero white smile

limona  

član od: 27.8.2003

sporočila: 231

tema odprta - 7. sep 2011 9:28 | ogledi: 7.998 | odgovori: 10

Debata bi bila zanimiva ali je to zopet kak marketinški nateg. Kako to barvanje vpliva na sklenino zoba. Priporočajo ga tudi zobozdravniki???

lp

limona

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

7. sep 2011 16:10

Kateri zobozdravniki? A tisti iz reklame? Verjamem, ti bi priporočali celo pero Black smile.

lp

cervus

nola  

član od: 25.1.2006

sporočila: 3112

7. sep 2011 16:25

Meni je pa že nekaj časa uganka, zakaj se zobe nosi samo v beli barvi.

Če si že lase, očesne leče, nohte in hišne fasade privoščimo v vsem spektru, zakaj pa zob ne? Pa bi bili čedni kakšni modri ali zeleni, z vzorcem pa sploh, kakšne pike, ali pa črta po celi denturi. Ne verjamem, da današnja tehnologija tega ne omogoča, smo pa očitno tako konservativni, da se dlje kot do kakšnega briljantka, vdelanega v belo porcelanasto enko očitno ne upamo.

Kaj menite o tem zobozdravnice in izvedenke za stil in modo? (Ocene moških so seveda dobrodošle, ampak se bojim, da bodo priporočali to, kar v veliki večini že nosijo - en praktičen drap ali sivkast ton.)

nola

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

7. sep 2011 16:34

Nisem zobozdravnica ali pa celo izvedenka za stil in modo, ampak sem v tem trenutku kar precej gobčna (verjetno zaradi veselja, da se bolečina v križu počasi umika) in bom mičkeno napisala svoje mnenje. Saj ne boste hude, a?

Če se ne motim, so si Japonke še pred drugo svetovno vojno zobe barvale v črno. Ampak, če so zobje kakršnekoli druge barve, se mi zdi, da docela spremenijo obraz - veliko bolj kot leče ali lasje, se mi zdi. Poleg tega so zobje izredno funkcionalni - tega se na žalost zavemo šele tedaj, ko ta funkcionalnost (kar je posledica števila lastnih, ne umetnih zob) začne usihat. In bi bilo po moje zelo nezdravo in nespametno, če bi si najstniki dali namontirati umetne krvavzelene zobe z roza pikicami. Še oni blesavi diamantki so meni čisto skregani s zdravo kmečko pametjo, no.

lp

cervus

mišzmoke  

član od: 28.8.2010

sporočila: 4526

7. sep 2011 17:37

Mimogrede, se spomnite časov, ko "muško nije bilo muško", če se ob nasmehu ni zasvetil vsaj en zlat zob?

lp

mzm

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

7. sep 2011 17:58

MZM, nedavno je mamamia objavila v eni reportaži z njenega potovanja sliko ene dame, ki je imela enega ali dva zoba zlata. Poleg slike je bil komentar, da več kot imajo zlatih zob, bolj so bogati.

Nola, ne kliči hudiča, si bo še kdo res kaj takega izmislil. :) Sicer bi bila pa ideja za patentirat.

Limona, sicer nisem še nikoli videla tele reklame, ampak ko sem poguglala, sem našla en kup spletnih strani s pritožbami kupcev. Pojdi raje k zobarju, da ti to lepo naredi.
Mimogrede, a belilne trakove v EU že prodajajo? Jih delajo firme, ki sicer delajo zobne paste in se najdejo na istih policah.


Vanja Sporočilo je spremenil(a) Vanja_v_ZDA dne 07. 2011 17:59

zeta  

član od: 21.5.2009

sporočila: 1353

7. sep 2011 18:26

Meni se že vse te poslikave, ki jih zadnje čase ustvarjajo na nohtih, zdijo neokusne. Pa nimam nič proti lepo urejenim in nalakiranim nohtom. Mogoče bi pri sebi izključila črno, modro, zeleno, ostale barve lakov pa se mi zdijo v redu. Ampak, če bi se mi nasmehnil nekdo s tako opedenanimi zobmi, kot omenja nola,...

zeta

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

7. sep 2011 18:44

Vanja je verejtno imela v mislih tole; lahko se pa kdo igra z barvami, pa da vidimo, kaj bi nastalo po nolinem predlogu; ima navsezadnje prav: če si barvamo vse mogoče in na vseh mogočih mestih ustvarjajo frizure in frizurice, zakaj si še zob ne bi barvali???

 

 

mamamia

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

7. sep 2011 19:57

Nola, mamamia

 

 

 

 

 

naor

mišzmoke  

član od: 28.8.2010

sporočila: 4526

7. sep 2011 20:10

Seveda sem videla prispevek mamamie, a nisem pisala o tem  (čeprav je podobno, ja)

lp

mzm

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti