Avtorske pravice objavljenih slik in receptov

anky  

član od: 5.3.2011

sporočila: 99

28. avg 2011 12:37

Tudi za člane je namenjeno. ;) 

Se iskreno opravičujem, če sem koga prizadela :)  Moj namen je bil pomagat in če komu pomaga, potem je namen dosežen. Verjamem pa, da je marsikomu to že znano =)

 

 

anky

neznan uporabnik

28. avg 2011 12:46

To pa drugo.

 

Sicer malo off-topic. Sem bral prispevke Lady_L veliko. Gospa je Zagrebčanka. Velika škoda, da se več ne oglasi.

 

Ona je vedno napisala v hrvaščini. Tu se je pa njej odgovarjalo v slovenščini.

 

Nihče  se ni vsajal, da ne razume. Nihče od Slovencev in niti ona, da ne bi razumela odgovorov. Saj jo lahko najdeš v diskusijah prejšnjih.

 

In ona je zame Lady v pravem pomenu besede.

In meni osebno je žal, da takrat nisem bil član. Vse se da premagat, če je interes.

 

Multivitamin

multivitamin

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4732

28. avg 2011 13:15

Multi !

Lady_L je še včasih videti v statistiki, sem jo pa jaz imela priložnost tudi "v živo" spoznat in res je prava lady iz Zagreba. 

Ognjič

neznan uporabnik

28. avg 2011 13:27

Če jo poznaš ji povej naj se komot oglasi in bomo veseli. Čist resno. Jaz bom vesel pa marsikdo. Seveda se bo kdo najdel, ki bo oporekal. Samo s takimi bomo že opravili.

 

Naj napiše kaj. Po zagrebačko. Pogrešam jo.

 

 

Multivitamin

multivitamin

zzak1977  

član od: 31.7.2009

sporočila: 2193

28. avg 2011 20:39

multivitamin je napisal/a:

J

Strašno mi je hudo za Japaja, hudo mi je za Zzaka, ki se je skor nehal javljat, v Ežoja sem pa platonsko zatreskan.

 

Tudi za Nolo mi je strašno daleč, da bi mi blo vseeno, za Vendy tud, za Vanjo, Mišiko, Hedonista,Elaphus, Ognjičevo, Dragičko(sva se drla po istih hribih). Če sem koga izpustil, nisem namerno.

 

Ajoj mamamio ne smem pozabit.

 

Ni mi ravno egal, kaj se s temi ljudmi dogaja. Si zaj shvatila point

 

 

Multivitamin



multivitamin

Zelo velik razlog da se sam ne javljam in tudi ne berem več toliko tega foruma, so ravno tvoja dolgovezenja, epski samogovori in tvoj dvajsetkrat ponovljen tvoj nick na strani forumov. Demoliraš še tako preprost forum kot je "kaj danes za kosilo" s svojimi globokimi življenskimi razpredanji.

Tako da je ta ljubezen bolj kot ne enostranska :)

Commis débarrasseur

neznan uporabnik

28. avg 2011 20:50

Ne bom se delal norega. Samo jaz velikokrat resno misli. Posebaj, če zapišem, da koga pogrešam.

 

In tako nizkega in bolečega udarca nisem pričakoval, Zzaak. To pa res boli.

 

Si pa vsaj iskren.

 

Multivitamin

multivitamin

zzak1977  

član od: 31.7.2009

sporočila: 2193

28. avg 2011 21:32

Če se na nek nick ali neko cyber pisarjenje čustveno navežeš, imaš resno težavo. Veliko.

Če ti je bilo to nizko in boleče, razmisli če so za konflikte, katerih imaš nemalo, res krivi drugi. Včasih se je treba vgriznit v jezik, včasih pisati o tem o čemur teče beseda, včasih pa zabavati. To zadnje je najbolj pomembno, da vemo kdaj je čas zato. Nek vrhunski kitarist je izjavil na nekem intervjuju, da je dober kitarist tisti, ki ve kdaj NE igrat. Če ti nisem tega celo že napisal enkrat, no, še vedno velja.

Saj po tvojem pisanju se vidi imaš nekaj v glavi, ampak ustavi žogo sem ter tja. Preštej do deset, ali kaj podobnega...

Commis débarrasseur

neznan uporabnik

28. avg 2011 21:38

Pa kaj ti menda ja ne misliš,da sem se jaz vate cyber zatreskal al kak???

 

Sem samo napisal,da te pogrešam, ker se redko javljaš. Pa,daj si zbij ta kompleks večvrednosti iz glave. Po svetu hodi dost več pametnih in sexy tipov kot si ti.

 

Če ne razumeš, da te nekdo pogreša, tvoj problem.

Saj si sam jamo koplješ.

 

Multivitamin

multivitamin

neznan uporabnik

28. avg 2011 22:13

Joj, znaš vsekat tam kjer najbolj boli. In to tako, da res boli. Enostavno ne razumem. In nikoli ne bom razumel. Jaz sem očitno prebedast, da bi razumel. Sam priznam, da sem. In nekega dne, ne od mene, ker jaz ne znam, se ti bo vrnilo. Enkrat v življenju boš moral tud ti udarec sprejet. Ta od mene ne bo prišel. Mogoče od koga, ki ga zelo ceniš.

 

In jaz ti tega ne privoščim. Samo vem, da se ti bo zgodilo. Ker se vsakemu. Si me pa res danes ponižal do podna. Ne boš verjel, kaj si sposoben nardit Zzaak.

 

Se bom pobral. Vse dobro.

 

Multivitamin

multivitamin

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

29. avg 2011 6:55

Kot je napisano v pogojih uporabe, smemo objaviti recepte, ki jih pošljete k nam, v drugih medijih, s tem, da je navedeno, da so iz kulinarika.net. Avtojem receptom pa ne preprečujemo, da svoj recept pošljejo še kam drugam. Nimamo torej "ekskluzive" med vašimi stvaritvami.

Upam, da se kolikor se da jasno in na kratko razložil ;-) 

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti