Slike

tema je zaklenjena

andreja m  

član od: 12.10.2010

sporočila: 1114

tema odprta - 22. jul 2011 20:35 | ogledi: 6.179 | odgovori: 1

Sem odprla novo temo,ker se bojim,da bi hrambo bučk zaradi mene zaprli.

terakota,upam,da si pokukala sem-hvala ti.Nisem vedela,da obstaja shrani.si.-to tukaj razumem,je lahko.

Težko je z mano...Če bi mi še povedala,kako skopiraš kodo za forum(postopek -kam in kako klikniti,mislim).

In potem še drug problem-kako z digitalnega,dati sliko na ekran?Ali je pri vsakem digitalcu drugačen postopek?

Vem,da priključiš digitalni v računalnik in potem...?

Se zavedam,da po eni strani je žalostno,po drugi pa smešno,a le s takimi vprašanji lahko kaj zvem.

 

andreja m

moderator2  

član od: 12.3.2010

sporočila: 710

22. jul 2011 21:28

Andreja m, tukaj je boilj primerna tema zate. Tvoja ima tak naslov, da se zlepa ne bo kdo spomnil, da gre za težave s fotografijami, njihovo objavo,.....

http://www.kulinarika.net/forum/topic.asp?TOPIC_ID=2141 Namenjena vsem, ki imajo težave z uporabo računalnika.

Drugače pa, a ne poznaš nobnega mladca/mladenke v tvoji soseščini, ki bi ti bil pripravljen malo pokazati in ti razložiti vse, kar te tare okoli nalaganja fotografij? Beseda ni konj, povprašaj, morda se bo komu še dobro zdelo. Pa na kak sladoled za "likof" ne pozabi.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti