Končna postaja lpp - proga 3

Lotti  

član od: 13.10.2006

sporočila: 343

tema odprta - 4. jul 2011 9:43 | ogledi: 8.592 | odgovori: 5

Prosim za nasvet. Jutri se odpravljam v Ljubljano in ker Ljubljane ravno ne obvladam, bi avto pustila nekje na Rudniku in se potem v mesto odpravila s trolejbusom, ker v centru res ne bi rada delala gužve.

Zanima me, če je na končni postaji trojke kako parkirišče, kjer bi avto lahko pustila.

Vnaprej hvala za odgovor!

Lotti

Lopatka  

član od: 28.4.2011

sporočila: 354

4. jul 2011 10:32

Jaz poznam bolj Stožice in tisti del Ljubljane proti centru mesta. V Stožicah je parkiranje mogoče v novi parkirni hiši (pod dvorano) in takoj zraven pelje avtobus (trola) št. 20. Mislim, da je celo sistem 'park & drive', kjer plačaš 2 EUR za celodnevno parkiranje, za to pa dobiš dobroimetje za trolo. Nisem pa prepričana ali moraš imeti Urbana kartico.

 

 

Lopatka

Jejža  

član od: 6.9.2007

sporočila: 180

4. jul 2011 11:12

Situacije pri končni postaji 3 ne poznam dobro, ampak če me spomin ne vara, je to precej blizu nakupovalnemu središču na Rudniku. Tam je parkirnih mest na pretek (brezplačna), v center pa te zapelje trola št. 27.

Jejža

marjanaj  

član od: 1.12.2007

sporočila: 136

4. jul 2011 11:24

Pozdravljena,

 

na končni postaji 3 ni uradnega parkirišča, zato Mestno redarstvo pogosto lepi svoja obvestila. Priporočam, da se avto pusti na končni postaji 27 - industrijska cona Rudnik  - OBI, Leclerc in podobno. parkirišča so brezplačna.

je pa res, da sedaj avtobusi vodijo redkeje - poletni vozni red.

marjanaj

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

4. jul 2011 11:27

Lotti, ti poročam neposredno iz centra Lj in se tule že poznajo dopusti. Brez problema ob katerikoli uri dneva parkiraš v garaži pod Trgom republike (greš po Bleiweisovi, zaviješ na Šubičevo, križaš Prešernovo in si v garaži.

Poleg tega pa je začela funkcionirati tudi garaža na Kongresnem trgu.

Poleg tega je cenejši parking tudi na lokaciji bodočega Nuka (dokler tam ni nič, se parkira) v kvadrantu Slovenska, Emonska, Križanke.

 

Vendelina jr.

Lotti  

član od: 13.10.2006

sporočila: 343

4. jul 2011 11:44

Hvala za informacije. Morda bi bilo res najbolje, da se odpeljem do centra parkiram na Trgu republike ali pod njim in je to to. Na to opcijo sem popolnoma pozabila, za Kongresni trg pa nisem bila sigurna, če garaža že dela ali ne...

Lotti

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti