Razglednice slovenskih mest in krajev

kavica  

član od: 8.4.2006

sporočila: 83

20. jun 2011 12:49

En lep pozdrav prav vsem .Danes nas je poštar razveselil z zelo veliko pošte, saj smo prejeli kar 15 razglednic. Zelo smo veseli , da ste se tako odzvali in z veseljem pričakujemo še novo pošto. Še enkrat hvala.

kavica

kavica  

član od: 8.4.2006

sporočila: 83

21. jun 2011 18:44

Kako je lepo pogledati v poštni nabiralnik, saj nas res razveseljujete z vašimi razglednicami, ki jih pridno lepimo na naš plakat. Seveda vam bom tudi slikovno prestavila naš izdelek , ko ga bomo dokončali . Še enkrat hvala  za vaše sodelovanje.

kavica

kavica  

član od: 8.4.2006

sporočila: 83

24. jun 2011 17:48

Z vašo pomočjo smo izdelali zelo slikovit  plakat naše Slovenije , zato se vam še enkrat zahvaljujem za vašo pomoč. Resnično ste me presenetili, saj ste poslali res veliko razglednic. Naslednji teden pa vam bom še slikovno predstavila naš projekt. Hvala in lepo praznujte rojstni dan naše države.

kavica

kavica  

član od: 8.4.2006

sporočila: 83

25. jul 2011 13:37

Pozdravljeni!

Še enkrat se vam zahvaljujem za vašo pomoč .Našo državo Slovenijo smo otrokom z vašo pomočjo zelo lepo slikovno predstavili. Tukaj pa je ena slika našega projekta.

kavica

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

25. jul 2011 13:40

Hvala za sporočilo, kako ste anredili. Pozdrav, mamamia

mamamia

antonija7  

član od: 11.5.2011

sporočila: 219

26. jul 2011 18:23

Žal mi je ,da prej tega nisem zasledila,bi ti poslala kartico našega kraja ,vidim ,da je tisti konec brez razglednic,pa morda drugo leto.

antonija7

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti