Medulin

paulina d  

član od: 5.6.2010

sporočila: 249

tema odprta - 4. jun 2011 7:40 | ogledi: 7.657 | odgovori: 6

Ali gre mogoče kdo zadnji teden v juniju v Medulin na dopust?

paulina d

MALČICA  

član od: 8.6.2006

sporočila: 451

6. jun 2011 7:40

Zakaj te pa to zanima. Morda gremo mi, ampak gremo kampirat, zato smo popolnoma neobremenjeni glede lokacije. Kamor se nam zalušta, tja gremo.

Malčica

paulina d  

član od: 5.6.2010

sporočila: 249

7. jun 2011 7:41

Ker gremo mi takrat.Pa sprašujem zato,če bom našla kako družbo.

paulina d

MALČICA  

član od: 8.6.2006

sporočila: 451

7. jun 2011 14:45

Če boš v kampu, nas lahko poiščeš in se povabite na kavo, mislim, da smo eni redkih, ki smo Slovenci in imamo Postonjsko targo. Drugače pa bomo letos postavili prvič ta  velik šotor, bojim se samo, da ne bo naš  največji, ker nam bojo potem zaračunali dvojno parcelo. To so nam  storili že lansko leto, ko smo postavili dva majhna šotora in avto na samo eno parcelo. A so potem popustili, verjetno zaradi dobrih sosedskih odnosov. ha ha.

Malčica

La_Rosa  

član od: 15.2.2011

sporočila: 79

20. jun 2011 18:40

Že sedaj je v Medulinu kar precej Slovencev, tako da paulina d: konec junija jih bo še več, saj se začenjajo počitnice. Velika večina je stacioniranih v kampu Medulin, jih je pa tudi precej ki imajo vikende v zaselkih okrog Medulina.

Malčica: ne boste med redkimi Slovenci, pa tudi ne edini s postojnsko targo ;-) Kot sem že zgoraj omenila, nas je že zdaj v kampu Medulin kar precej Slovencev, po 24.juniju (počitnice) pa jih prihaja še več. Pa tudi s ta velikim šotorom ne bo problemov, kajti takih šotorov je v kampu že zdaj veliko. Pa tudi ta večje parcele so dovolj velike za to - 90 do 120 m2. V kolikor se odpravljate v ta kamp oz. v katerikoli kamp te družbe, pa imate na voljo tudi 'camps card' s katero dobite 5% popusta na parcelo in osebe.

V kolikor pa imate v mislih kamp Kaželo, pa so tam Slovenci (glede na videno) res bolj redki.

Lepo dopustovanje vama želim !

La_Rosa

MALČICA  

član od: 8.6.2006

sporočila: 451

21. jun 2011 7:30

Že tri leta smo tak termin letovali v kampu Medulin, pa moram reči, da prav zaseden   ni bil, mi smo bili vsa leta na parceli za trgovino. Letos nam žal ne bo uspelo, šola se bo končala, otroci pa imajo še polno obveznosti, oratorij, treningi košarke. Žal.

Malčica

La_Rosa  

član od: 15.2.2011

sporočila: 79

21. jun 2011 19:50

Mi pa v kampu letujemo že enih šest let in imamo prikolico po dva mesca in pol dol. Smo pa na parcelah pred otočkom, kjer nas je precej Slovencev. Se nam pa letos res zdi, da je kamp veliko bolj zaseden. To naj bi bilo tako tudi zato, ker se ljudje ne odpravljajo na počitnice v Egipt, Tunizijo zaradi nemirov.

No, se pa mogoče vidimo naslednje leto ! ;-) Vseeno lepe počitnice - kjerkoli že boste !

La_Rosa

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti