"xl" oblačila, ki to niso

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

31. maj 2011 21:40

Mejačka, v kategoriji zoprnih si že dosegla drugo mesto. Čestitke. Kar tako naprej, pa boš tudi ti v vsaj v eni kategoriji štrlela ven.

Vendelina jr.

rosie  

član od: 15.9.2007

sporočila: 1141

1. jun 2011 12:51

Vanilia, včeraj sem bila v trgovini Punt Roma, v Emporiumu. Mislim, da imajo vse modele do št. 54.Meni je bila večina cunjic tam všeč, sem si jih nekaj kupila. Cene pa kar visoke, imajo nekaj stvari tudi znižanih, luštne poletne bluzice npr. po 10 eur. Upam, da sem ti vsaj malo pomagala.

rosie

leandros  

član od: 19.8.2009

sporočila: 188

1. jun 2011 13:32

Vendelina jr. je napisal/a:

Mejačka, v kategoriji zoprnih si že dosegla drugo mesto. Čestitke. Kar tako naprej, pa boš tudi ti v vsaj v eni kategoriji štrlela ven.



Vendelina jr.

 

Odgovorila ji pa nisi,k ljub zelo logičenmu vprašanju, definitivno si pa ti na prvem mestu!

Lp

leandros

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

1. jun 2011 13:56

Leandros, ljubica, najina svetova sta različna.

To, če slučajno obedve bivava v Sloveniji, je pač geografski incident.

To, če sva obe na tem forumu, je pač spletni incident.

Ker tudi dejstvo, da obedve govoriva slovensko, ne bo nič pomagalo, ker bo diskurz vedno drugačen. Kvadra in kocka se pač ne moreta pogovarjati, ker kvadratu manjka ena dimenzija.

Vendelina jr.

moderator2  

član od: 12.3.2010

sporočila: 710

1. jun 2011 14:19

Držite se osnovne teme, prosim. Zmerjanja in etiketiranja, pa kdorkoli že komurkoli to počne, ne sodijo na javni forum.Če že morate to nujno početi, vam ostane ZS.

beatrice  

član od: 18.11.2009

sporočila: 137

2. jun 2011 7:30

Sočno, ravno prav za dobro jutro s širokim nasmehom.

Želela sem svetovati Punto Roma, pa vidim, da ste jo že odkrile. V Emporiumu sta na istem hodniku še dve taki trgovinici. Naj še jaz povem mojo izkušnjo, prosim: ko se je Punto Roma odprla, sem tam notri videla kar nekaj fletnih kosov oblačil. Pograbila sem nekaj flikic in povprašala prijazno trgovko za mojo številko. Gospa mi je ob nagovoru kazala hrbet, prijazno se je obrnila in ob pogledu name okamenela. Izustila je: "Ja tukaj pa za vas nimamo prav nič."

Očitno zaprepadena nad osrnostjo sem prosila za pojasnilo in je samo izdavila, da bom morala še kar nekaj žgancov pojest, da se me bodo usmilili. Ker oni držijo stvari samo za konkretne osebe

Ups, takrat bi rabila kar podnapise.

beatrice

leandros  

član od: 19.8.2009

sporočila: 188

2. jun 2011 8:02

Vendelina jr. je napisal/a:

Leandros, ljubica, najina svetova sta različna.

To, če slučajno obedve bivava v Sloveniji, je pač geografski incident.

To, če sva obe na tem forumu, je pač spletni incident.

Ker tudi dejstvo, da obedve govoriva slovensko, ne bo nič pomagalo, ker bo diskurz vedno drugačen. Kvadra in kocka se pač ne moreta pogovarjati, ker kvadratu manjka ena dimenzija.



Vendelina jr.

 

Se mi zdi da tole zveni kot tvoja mantra! Kaj naj še dodam kot samo "amen"!

Lp

leandros

rosie  

član od: 15.9.2007

sporočila: 1141

2. jun 2011 8:30

beatrice, moja izkušnja je čisto drugačna. Prodajalka je bila izjemno prijazna, sploh glede na to, da je bila sama, trgovina pa polna strank. tam sem bila več kot eno uro,saj sem pomerila veliko hlač, kril in bluz. Glede številk pa: imajo številke od 36 - 54, so pa te številke za eno manjše kot naše.

rosie

sara.vidmar  

član od: 12.1.2005

sporočila: 654

2. jun 2011 8:35

Vanilia, poglej Asos curve. Ne poznam iz prve roke, tako da ne vem, koliko je uporabno zate.

Pa tale blog, kjer svoje kombinacije predstvlja zelo simpatična punca z oblinami - mogoče dobiš kakšno idejo ob njenih kombinacijah oblačil.

 

 

sara

beatrice  

član od: 18.11.2009

sporočila: 137

2. jun 2011 13:54

Sara.vidmar,

iz lastne izkušnje je Asos je zanesljiv, tale bejba s svojim blogom je pa zelo simpatična. Na fotografijah v bikiniju je pa še lepša kot oblečena, lepe krivulje :)

 

beatrice

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti