Natureta

tema je zaklenjena

sonic  

član od: 1.3.2006

sporočila: 319

3. jun 2011 9:17

:/ 
se vidi po številu komentarjev receptov, koliko so nam zanimivi.  

sonic

Vesnuska  

član od: 1.1.2011

sporočila: 944

3. jun 2011 11:04

Meni so Naturetini recepti sicer zelo všeč, me pa moti, da Natureta ni dejanski "uporabnik", zato tudi ne odgovarja na vprašanja in komentarje. To je velika pomankljivost, saj je najboljši del Kulinarike prav interakcija med uporabniki in deljenje izkušenj...

Vesnuska

*Etka  

član od: 19.2.2004

sporočila: 744

3. jun 2011 11:48

mamamia je napisal/a:

 

Sem pa opazila, da za pisanje receptov v bazo ni več ne vem kolikšne vneme. Kaj vem, morda se mi to samo zdi? Včasih vem, da smo jih pošiljale veliko več, sploh je bilo dogajanje z recepti bolj živahno; več komentarjev pod njimi, kar debate so se razvijale? Zdaj je drugače - za sebe lahko rečem da tudi zato ne pišem več mnenj pod recepte, ker je zdaj stran drugačna in je dostop do receptov drugačen; prej je bilo takoj vidno, kaj se dogaja s posameznim receptom, zdaj je treba malce drugače poiskati.

mamamia

 

S tem se pa povsem strinjam.

JanisJoplin  

član od: 20.1.2011

sporočila: 1953

3. jun 2011 11:58

Glede na to, da je v bazi že 12.296 receptov, je to povsem normalno. Mislim, da ne obstaja neomejeno število receptov. Je res, da obstajajo variacije, kjer dodamo ali odvzamemo kakšno malenkost, ampak osnove ostajajo iste. Že tako je malo morje receptov, ki so si na las podobni.

JJ

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

3. jun 2011 12:27

*Etka je napisal/a:

mamamia je napisal/a:

 

Sem pa opazila, da za pisanje receptov v bazo ni več ne vem kolikšne vneme. Kaj vem, morda se mi to samo zdi? Včasih vem, da smo jih pošiljale veliko več, sploh je bilo dogajanje z recepti bolj živahno; več komentarjev pod njimi, kar debate so se razvijale? Zdaj je drugače - za sebe lahko rečem da tudi zato ne pišem več mnenj pod recepte, ker je zdaj stran drugačna in je dostop do receptov drugačen; prej je bilo takoj vidno, kaj se dogaja s posameznim receptom, zdaj je treba malce drugače poiskati.

mamamia

 

S tem se pa povsem strinjam.



Avtor po novem dobi email obvestilo, če nekdo napiše komentar pod njegov recept, kar bo olajšalo odgovore na vprašanja. Velja za recepte, poslane po 28.5.2011. 

Sam sicer nimam občutka, da je malo komentarjev pod recepte zadnje čase:

http://www.kulinarika.net/baze/mnenja.asp

Jernej - administrator

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

3. jun 2011 18:43

Pismo, meni so pa všeč. Fotografije tudi. Nisem hotela takoj pisati mnenja, ker sem lokalpatriot in Natureto že zato podpiram, ampak recepti so dejansko raznoliki in sestavine mirno nadomestiš z lastno zelenjavo ali marmeladami.

tulka

hedonist  

član od: 26.6.2008

sporočila: 5048

3. jun 2011 18:48

Treba je živet in služiti denar za kruh......to je dejstvo. Od nas, ki smo sicer zelo navdušeni člani Kulinarike Jernej žal nima nič......Veliko nas je, ki ne plačujemo niti PLJUSKA ! Minimum od  minimuma. Ampak imamo pa polna usta obtožb, ko se pojavi en sponzor. Čeprov bi morali ob tem dejati: hvala bogu.

Priznam, tudi mene včasih zanese in povsem po krivici koga preveč na trdo ozmerjam. Sej mi je potem žal ampak, kar je enkrat zapisano je zapisano. Ampak ni mi pa kul. da pljuvate po sponzorskih objavah, bilo katerih, tudi po receptih. Sem tudi sam enkrat ali dvakrat naredil isto ampak sem se takoj ugriznil v jezik. In tega nisem več počel.

Zato vsi, ki vam gredo na jetra recepti Naturete le teh sploh ne berite. Pa se vam ne bo treba razburjati in pljuvati in za božjo voljo privoščite lastniku portala kakšen sponzorski evro !! 

 

 

hedonist

zzak1977  

član od: 31.7.2009

sporočila: 2193

3. jun 2011 19:13

Nihče ne pljuva po sponzorskih receptih, bila je le želja da so pod ločenim oknom. Zaradi mene jih je lahko neomejeno, tudi od ostalih proizvajalcev. Želel bi le, da so recepti od fizičnih uporabnikov na kupu, ker me le ti zanimajo, kot vidim tudi marsikaterega drugega uporabnika.

Problem vidim le v tem, da se lahko neko trapasto hiško takoj uredi na željo uporabnikov, o nekem tehtnem razlogu pa se niti ne razmisli. Opažam pa, da je zelo pomembno kdo željo izrazi. To veš tudi sam hedonist :)

 

Commis débarrasseur

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

3. jun 2011 19:31

Ne vem zakaj bi bili pod ločenim oknom, če so to recepti kot vsi drugi. Ravno tako sodijo v kategorijo, ravno tako imajo čas priprave, zahtevnost itd... Dejstvo je, da vas nekatere moti, da piše Natureta ne pa prispevala Sosedova Micka.

Je seveda možnost, da bodo sponzorirani recepti imeli svojo ikono, vendar to ne pomeni, da bodo sicer nevidni. Zakaj naj ne bi imel tudi ta svojih 5 minut slave na portalu? ;-)

Kolega zzak1977, če ne plačuješ Plus paketa, potem ne vem, zakaj bi razmišljal, da ti odstranim reklame ali sponzorirane recepte. Seveda ni želja nekoga, ki se je včeraj vpisal in nekaj zahteva enaka želji nekoga, ki že 5 let plačuje Plus paket ali pa je prispeval xy kvalitetnih receptov. Tako to je, temu se reče kilometrina, ki si jo počasi nabiraš. In preden rečeš, da plača lahko vsak, ti povem, da jih je zelo malo pripravljenih plačevati. Zato šteje, da si napisal položnico in dal 20 EURO, tudi če ti ni treba.

To, da odstranim sponzorirane recepte samo v posebno rubriko, žal ne pride v poštev. Ne od tebe, ne od koga s kilometrino. Sem pa pripravljen to narediti za naročnike Plus paketa, kot si imajo možnost tudi izključiti reklame (recept sicer ni reklama, a recimo za trenutek). Samo hec, nihče od preostalih plačnikov še ni izrazil te želje.

Bom pa temo kmalu zaklenil, ker ste se tukaj zbrali za in proti sponzoriranim receptom, pa zadeva sploh ni diskutabilna. Poleg tega, da ne vidim nič slabega v njih. 



Jernej - administrator

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti