Popravilo usnjenega avtomobilskega sedeža

katjushka  

član od: 15.9.2004

sporočila: 1901

tema odprta - 27. apr 2011 10:58 | ogledi: 9.297 | odgovori: 5

Kupili smo rabljen avto z usnjenimi sedeži štarejšega datuma. Imam pa izziv in sicer malce napokano in rahlo odrgnjeno usnje na voznikovem sedežu. Ima kdo izkušnje s popravljanjem le-tega ... zanimam se predvsem z načinom, kako bi ga sama popravila ... neke paste s tekočim usnjem so mi prišle na uho ... pa zanima me tudi kje bi se v bližini Celja dalo kupiti konce usnja ... včasih je to dalo dobiti v Konusu, ki ga pa danes ni več ....  vesela bom kakršnekoli pomoči ....

katjushka

drejcek  

član od: 11.1.2004

sporočila: 1028

27. apr 2011 11:06

Težko bi rekel, kako samostojno popraviti tako reč ... Meni ob omembi tega problema pade na misel edinole tapetnik

Drejček

katjushka  

član od: 15.9.2004

sporočila: 1901

27. apr 2011 13:00

Tapetnik je tudi možnost, ampak bolj izhod v sili ... stvar je v tem, da že za avto nismo dali veliko in bi samo tapeciranje, kolikor sem zbrala informacije s pomočjo strička googla, stalo nekje 1/3 cene celotne plačane cene ... zato sem razmišljala kako bi se dalo uredit brez nekih večjih stroškov ....

 

katjushka

Andika68  

član od: 16.12.2008

sporočila: 99

27. apr 2011 20:16

Meni je naredil celotne preobleke tapetnik Štuklek iz Prekorja pri Celju. Sicer iz blaga ampak niso ble tak drage. Če pa bi rada kose usnja se pa pelji do Slov. Bistrice v tapetništvo Kolar. Tam boš dobila kako barvo hočeš. Ampak dvomim, da boš ti to lahko sama popravla. Vem,ker je moj oče tapetnik, da je preobleko avtosedeža kar težko naredit. Sicer pa probat ni greh. Upam, da sem ti kaj pomagala. Andika68

Andika68  

član od: 16.12.2008

sporočila: 99

30. apr 2011 21:30

Tapetnik,ki mi je naredil preobleke se piše Bučar. Oprosti, ker sem mal zamešala priimke. Pa velik uspeha in lep dan Andika68

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti