Talno ogrevanje

bozena  

član od: 26.10.2003

sporočila: 234

tema odprta - 4. apr 2011 22:21 | ogledi: 6.669 | odgovori: 8

Pozdravljeni, a ima kdo talno ogrevanje in gor položen vinil?

Zanimajo me mnenja izkušnje. Hvala.

božena

kuharica_mica  

član od: 14.3.2011

sporočila: 14

5. apr 2011 8:16

sicer ne vem, kaj je gor položen vinil in ne vem, če imamo tudi mi ta vinil. imamo pa talno gretje in moram zelo pohvaliti, ker mi je super. sploh zjutraj je fajn, ko v kopalnici hodiš to toplih tleh. je pa res, da smo zato morali paziti pri profilu parketa, prav tako moraš potem paziti pri izboru tepihov. je pa drugače super. kuharica_mica

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

5. apr 2011 17:21

Bozena, ce bi poklicala kakega obrtnika, ki se s tem ukvarja, bi ze imela odgovor. Pa brez zamere. :) Vanja

neznan uporabnik

5. apr 2011 17:37

Jao kaj se smejim. Vanja BRAVO.

 

Multi

multivitamin

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

5. apr 2011 19:04

Veljalo bi, preden se pokliče obrtnika, poklicati tudi strokovnjaka za instalacije, da ti razloži pluse in minuse. Pa seveda tudi ne velja spregledati dejstva, da se osebam, ki so nagnjene h krčnim žilam in drugim kardiovaskularnim težavam, tako gretje odsvetujejo.

Vendelina jr.

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

5. apr 2011 19:54

Ne vem no, pri nas temeljito prestudiramo kako in kaj preden se spravimo na delo in PREDEN imamo kake stroske. Ti prosis za mnenja, ko ti ze delajo. Zdaj imam samo obcutek, da si se nam vsem na KulSlo samo hotela pohvaliti, kaj delate. Se enkrat, brez zamere. :) Vanja

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

5. apr 2011 20:38

Ker je Bozena zbrisala dve sporocili, tale pisaria nima vec pravega smisla...:) Vanja

anaboleyn  

član od: 18.1.2010

sporočila: 91

5. apr 2011 23:49

Imamo. Že 20 let. Povsod. Nič radiatorjev ( zato pa več knjižnih polic...). Sistem dodelan s strokovnjaki ( ki se jih takrat ni ravno trlo na trgu ). Super se obnese, tudi tam, kjer je položen parket ( ker je les izolator, naj bi bil to problem, pa ni ). Ogreva se na nižjo temperaturo ( termometri so običajno v višini oči in tam je dovolj, če kaže 20 st.C ) in potem ni nobenih problemov, povezanih s krčnimi žilami. Če pa preveč greješ, pa misliš, da ti bo žile ven potegnilo... Priporočam, če gre za pomoč pri odločanju. anaboleyn

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

6. apr 2011 8:43

mi imamo kombinirano: v istem prostoru talno in pa radiatorje. čeprav smo podvrženi krčnim žilam, nam zaenrkat nobenih težav ne povzroča, ker po tleh nikoli ni vroče, le topleje je. imamo pa ploščice. talnega pa nalašč nimamo v delovnem delu kuhinje.

www.mojalbum.com/naredilaana

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti