Čestitke za rojstni dan

Dragička  

član od: 9.12.2003

sporočila: 8688

29. mar 2011 10:51

Jaz sem ti že čestitala na "oni" strani. Vseeno še enkrat "od viška glava ne boli"

 

VSE NAJBOLJŠEEEEE !   

 

Pozdravček! 

neznan uporabnik

29. mar 2011 10:53

Hvala še enkrat. Bom videl kak bo s kajenjem. Ampak se ne bom danes obremenjeval. Če mi bo zapasalo bom skadil kak cigaret. Saj,če sem komot nehal, ne bo problem naprej.

Prekinjal tradicije babice in dedka in tet ter stricev ne bom. Vozim ne, tako,da kake neumnosti itak ne morm nardit.

Sem pa slišal,da se je takrat moja babica baje tako ulila z eno frendico,da sta se dobesedno baje kotalile tam po Jurjevski. Skratka, cela blamaža. Pol si lahko mislite, kako sta bile mrtvo pijane.

Hehe,in verjetno sta mele vražjega mačka pol kako leto dni še. Posebej onega moralnega.

 

Multivitamin

multivitamin

neznan uporabnik

29. mar 2011 10:57

Dragička,sem prebral tam tudi. Superca.

 

Multivitamin

multivitamin

hedonist  

član od: 26.6.2008

sporočila: 5047

29. mar 2011 11:02

Čestitke tudi od mene kolega gostobesedni, globalne spremembe se pričnejo dogajati kasneje bodi kar prepričan v to, glede pijače bodi zmerno ulit oz. kot ti pač paše, cigarete pa ne prižigaj ker če jo boš, boš zabluzil totalka. Gre povsem fajn tudi brez kajenja, pijača vseeno paše. Skratka naj bo ta dan tvoj in preživi ga lepo ! lp hedonist

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5187

29. mar 2011 11:28

(tisti gingko je pa zraven za boljšo prekrvavitev, kaj veš, po štiridesetem.....prej ko slej prav pride). Lepo praznuj! Sonja

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4732

29. mar 2011 11:43

Vse najboljše, multi . Men si všeč takšen, kot si...bi bil že dolgčas, če ne bi bil kdaj mal zblojen . Bi še kaj rekla okrog čikov...pa, če doma ne znam reda naredit, kaj čem pol drugje žnarat . Lepo praznuj v krogu tistih, ki jih imaš najraje Ognjič

neznan uporabnik

29. mar 2011 11:45

Hvala,sem se pa odločil,da v oštarijo ne bomo šli. Sem kr domov povabil. Lepo sedaj kurjo župico kuham, pa polnjeno telečjo rolado bom spekel. Zraven pa pečen krompir,mešano solato. Pa kako kilo onega zmrznjenega zelenjavnega miksa bom skuhal. Vmes sem bil v trgovini, kupil kišto pira pa jeger. Penine, ne bomo,ker nihče ne pije. Torte pa tudi ne, ker tudi ljubiteljev tort ne bo prisotnih.

 

Sem se v zadnjem hipu premislil. Lepše mi je doma, ker bo res mali krog povabljenih.

 

Multivitamin

multivitamin

neznan uporabnik

29. mar 2011 11:57

Hehe, tudi bolj varno je  doma, Vitaminček!

 

Ognjič, če je Multivitamin zblojen, sem jaz najboljša prijateljica od ve se kere!!!!!

On je eden redkih, ki misli s svojo glavo in ne stresa že zdavnaj prežvečenih fraz in tujih ugotovitev (in tudi kadar jih, jim vsaj po svoje vrstni red obrne KVAK)

 

Dodatno voščilo:

Še na mnoga originalna leta, Multivitamin!!!!

 

 

japaja

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4732

29. mar 2011 12:07

Ej ej ej, un zblojen ni mišljen slabšalno, multi to itak ve. Ognjič

neznan uporabnik

29. mar 2011 12:26

Ja ja, vem, da ni mišljen slabšalno, seveda. Tudi jaz nisem mislila slabšalno.

 

Ampak za vsak slučaj

(v bistvu mal nekam lezem, da bom imela na pležuharjenju protekcijo v vrsti za jegermajstra)

japaja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti