Prosim za pomoč

nicol  

član od: 8.11.2004

sporočila: 120

tema odprta - 14. mar 2011 8:10 | ogledi: 5.416 | odgovori: 2

Imam prošnjo,in sicer me zanima če mi lahko kdo pomaga z kakšno koristno informacijo.

V mesecu aprilu bi potrebovala stanovanje v najem za nekje 14 dni v Mariboru,pa če mogoče kdo koga pozna,ki oddaja stanovanje bi bila vesela vsakeršne informacije

hvala za pomoč

Lep dan želim

nicol

neznan uporabnik

14. mar 2011 8:29

Za 14 dni iskreno dvomim, da ti bo kdo oddal stanovanje. Je pa stanovanje možno za 14 dni najeti preko kake turistične organizacije. Obrni se na TIC-Maribor in tam povprašaj. Najemnine za tako kratki najem pa znajo biti kr visoke. Tam od 50 do 100 evrov na dan. Tako,da če ne potrebuješ celotnega stanovanja, bi ti jaz priporočal najem kake sobe s kopalnico v kakem gostišču. Tam potem ponavadi dobiš poceni tudi hrano. Tudi za te informacije se obrni na zgoraj omenjeni naslov ali pobrskaj na internetu. Vtipkaj prenočišča maribor ali poceni prenočišča maribor. V takih gostiščih se za 14 dni dobi tudi popust glede na dnevni ali pardnevni najem. Tako,da te poštena soba s kopalnico, tv-jem..., v povprečju ne bi smela koštati več kot 30 do 35 evrov dnevno.

 

Multivitamin

multivitamin

nicol  

član od: 8.11.2004

sporočila: 120

14. mar 2011 8:35

hvala za odgovor nekaj moram pogruntat:) Lp nicol

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Anemiilat
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti