Krompir na poseben način-pomoč

violy  

član od: 12.3.2011

sporočila: 38

16. mar 2011 17:11

Vandelina Jr. in Manca51 ne se kregat Vandelinin postopek je čisto v redu, pride tudi na ta način okusno, lepo zapečeno, skratka super, meni je všeč! violy

manca51  

član od: 5.5.2008

sporočila: 511

16. mar 2011 20:28

Violy , pa saj se nobena ne krega . Vendelina jr. mi je lepo napisala , da se ji ne da , meni se pa tudi ne ljubi več o tem razpravljat , za teden nazaj .Tudi ne trdim , da krompir po njenem načinu ni dober . Zdi se mi samo , da je predolg čas priprave in zato za gostince ni uporaben . Sigurno je kak hitrejši postopek , bolj preprost , efekt je pa isti . In tega bi rada našla . To je vse . Lep večer še naprej manca51

andrejka  

član od: 1.8.2004

sporočila: 800

19. mar 2011 16:07

Ravnokar je kuharica na Pop brio delala tak krompirček: oljupljen krompir je narezala na krhlje, jih razporedila po pekaču, potresla z navadno moko, prelila s 3 žlicami olja, posolila in pekla 1 uro na 220 stopinj Celzija. Ko ga je pečenega poskusila, je prav lepo zahrustal.

manca51  

član od: 5.5.2008

sporočila: 511

20. mar 2011 17:57

Andrejka , mislim , da mora biti ostra moka . l p manca51

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

20. mar 2011 23:15

Andrejka, a točno po takem vrstnem redu kot si napisala? Ali ga je najprej posolila, potem potresla z moko, prelila z oljem in potem spekla? Mogoče veš naslov oddaje? In hvala že vnaprej!

 

 

 

naor

ana ula  

član od: 16.4.2010

sporočila: 14

12. apr 2011 20:57

no,jaz sicer ker imamo domač krompir ga v večini zmrznjenega ne kupujem,ampak za včasih,ko mi zmanjka časa ali se mi enostavno ne da ,kupim tistega zmrznjenega v Lidlu,neolupljenega,zrezanega na krhlje in ravno prav začinjenega,ga ocvrem ali spečem v pečici in je več kot odličen.priporočam ana ula

angelinaj  

član od: 31.5.2010

sporočila: 17

3. mar 2012 23:18

Vidim da poteka zgodba o posebnem krompirčku :) Me zanima, če veste na kakšen način je pripravljen ta krompir, ki se kupi zamrznjen Potato Wedges? V hoferju, lidlu....Hvala za pomoc.

 

angelinaj

smusic4  

član od: 27.8.2011

sporočila: 5

14. maj 2012 20:18

Če vas zanima krompir od Annabell.

Priprava:

Krompir olupiš narežeš na malo debelejše rezine.Daš ga v posodo v kateri ga boš pekla.Pečica mora biti segreta.

Ga popopraš kar precej,gor narežeš 2-3 str.česna bolj na grobo,posoliš z malo debelejšo soljo preliješ s sladko smetano / cel paketek cca 1/2 litra / naribaš gor kakšen dober sir /gavda / in z roko dobro premešaš.Pečeš 1 uro ne,da bi pečico kaj odpirala in vmes mešala.Po eni uri je pečen.SUPER PREIZKUŠENO!!

DOBER TEK!!

Lp-Sonja

smusic4

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti