komisija in bolniška

anitram1  

član od: 18.6.2008

sporočila: 609

tema odprta - 28. feb 2011 9:42 | ogledi: 11.247 | odgovori: 5

V staležu sem nekaj čez 30 dni. Na komisijo je bil že zdavnaj podan razlog za podaljšanje bolniške a odgovora ni že več kot 14 dni. Zanima me v kolikem času mora komisija odgovoriti na predlog za podaljšanje bolniške in kaj storiti, če odgovora kar ni in ni; zdravnica pa pravi, da mi bolniške ne more izstaviti brez odločbe komisije in , da naj bom doma dokler odločbe ne dobim.

lp.

anitram1

Liiu  

član od: 18.7.2010

sporočila: 363

28. feb 2011 10:21

Ne vem, kako je to pri vas.Pri nas komisija zaseda vsak teden in po dveh dneh že dobiš odgovor.Jaz bi se na vašem mestu pozanimala, da ne bi bilo potem kaj narobe. Liiu

marjeta10  

član od: 5.6.2007

sporočila: 313

28. feb 2011 12:27

Teba se bo pozanimati,kje je odgovor ,ker če bolniške ne podaljšajo ,je lahko kar velik problem.Pri nas  dobiš odgovor v dveh dneh,vendar me je bilo kljub temu strah ,da ne bo pravi čas,tak da 14 dni jaz že ne bi čakala mirno doma.

lp

marjeta10

kavica  

član od: 8.4.2006

sporočila: 83

28. feb 2011 13:37

To se je pred kratkim zgodilo tudi meni. Odgovor od komisije sem čakala več kot dva tedna, s tem , da sem dnevno klicala na zavod po datumu, ko mi je 30 dnevna bolniška že potekla. Na zavodu pa potem nisem dobila konkretnega odgovora,po obravnavi prošnje, ker teh informacij ne dajo po telefonu, lahko pa bi prišla osebno tja in bi zvedela. Drugače so mi pa povedali, da ti bolniško podaljšajo do datuma obravnave, vendar se rajši še sama pozanimaj. kavica

mizarka  

član od: 24.5.2006

sporočila: 988

28. feb 2011 14:16

Pri nas je kar nekaj ljudi izgubilo službo, ker jih ni bilo na delo med tem ko so čakali odgovor komisije.

mizarka(http://mizarka.moj-album.com/

gogad  

član od: 28.4.2004

sporočila: 3697

28. feb 2011 15:13

Mož je čakal več kot teden dni,nakar je dobil datum ,kdaj naj se oglasi na komisiji..je pa klical zdravnico in je rekla da naj kar počaka....Normalno je odgovor dobival po dveh dneh...

Je pa čudno ,ker je konec meseca,če ne boš nesla bolniške v službo ,ti ne bodo plačali ali pa še kaj hujšega.Mislim da bi se lahko zdravnica pozanimala ,kako in kaj...

lp goga

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecNikita
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti