H2o mop x5

majdka  

član od: 24.9.2003

sporočila: 126

tema odprta - 27. feb 2011 18:00 | ogledi: 12.432 | odgovori: 15

zdravo! Sprašujem, če je kdo že nabavil ta aparat in kakšne izkušnje ima. Se ga splača kupiti?

Hvala vsem za odgovore.

LP

vikica  

član od: 25.4.2009

sporočila: 560

27. feb 2011 18:09

Ne bi bilo nič narobe, če bi poleg napisala za kaj in kakšen je to aparat, mislim za nas laike, ki se nam niti sanja ne kaj bi to bilo.

_tmickena_  

član od: 20.6.2006

sporočila: 293

27. feb 2011 18:48

Midva imava h2o mop ultra.. ne vem točno katera izvedba. Moram rečt da meni je všeč, zato ker imava pesjanarko in tepih enostavno spucava (sploh ko je še kakšno lužco spustila nanj, hehe), pa po tleh enako. Meni je všeč za osnovo in tepih, ostali nastavki, moram pa rečt me niso prepričali... _tmickena_

ozidar  

član od: 3.12.2010

sporočila: 21

27. feb 2011 20:48

Imam naročenga,nekje drug teden naj bi ga dobila.Kako bo deloval pa sporočim. ozidar

ozidar  

član od: 3.12.2010

sporočila: 21

22. mar 2011 8:48

Vikica to je parni čistilnik.Vidiš reklamo na tv ali pa na top shop poglej.Zdaj ga že imam in ga pridno uporabljam. ozidar

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

22. mar 2011 9:21

vikica je napisal/a:
Ne bi bilo nič narobe, če bi poleg napisala za kaj in kakšen je to aparat, mislim za nas laike, ki se nam niti sanja ne kaj bi to bilo.

Pa saj je napisala v naslovu: H2O MOPX5 , meni se zdi, da je nekakšna vesoljska ladja ali kaj podobnega.

ežoj

sonci  

član od: 27.9.2005

sporočila: 442

22. mar 2011 13:14

Ne, ežoj, tisto je bila TRAPOLO HH 33. sonci

motalela  

član od: 20.10.2010

sporočila: 25

26. mar 2011 17:21

Že sem enkrat pisala o njem in moram reč da sem res zadovoljna. Uporabljam ga za vse od čisčenja tal pa pomivanja oken. Poglej reklamo na tv pa vidiš vse. Povdarjam pa da je to parni čistilnik, ki se uporablja brez čistil.Para razkuži prav vse klice bakterij. Mi imamo v hiši psa in glede tega sem jaz še posebaj zadovljna. Lp. motalela

Čarli08  

član od: 4.1.2010

sporočila: 275

26. mar 2011 22:04

Meni je pa to ena štorasta zadeva, ki stoji v kotu. Sama ga ne bi kupila, mi ga je pa dal tast, ki ga je kupil in si ni znal pomagat z njim. Jaz pa tudi ne, hi hi. Top shop roba pač ... Čarli08

neznan uporabnik

26. mar 2011 22:17

Joj Motalela, ti si meni tak faj, ker ti je tak lepo, da maš to. Jaz sicer nimam. Oh, ti zavidam. Čeravno bi mi kak Enterprise na oni pogon prav prišel. Aja, warp pogon. Ne vem kera serija je, nekaj tam se začne XX dalje sem pozabil. Vem pa,da, če bi jaz mel to, bi povabil japaja,ognjič,naor,elaphus,miš,mamamio,tebe,zzaka obvezno,pa vendy tut. Pa še malo bi po vanjič skočli,saj ena sekunda pa je. Pol bi pa šli tavat. Po vesolju seveda. Tam je tud prah veš. Se reče, vesoljski prah. Bi ono sprot zaugali. Pa rabli bi eno Captain Holloway al kaj že. Eno tako energično. Pa najbolj lušno je,da tam majo one dvorane. Ne vem kako se jim reče. Že dolgo nazaj kar sem bil. Greš not pa narihtaš program pa si kot v živo.

PRAH SE PUCA S KRPO IN VODO. 

 

Multivitamin

multivitamin

neznan uporabnik

26. mar 2011 22:33

Ajej, sem spet pozabil. Pri nas imamo mačko,ki tudi spušča zelo veliko dlak. No, pri nas se to uredi tako, da se vzame metla v roko,krtača in se dlake pometejo ročno in skrtačijo iz preprog. Potem se to pomete na smetišnico in je. To je 10 minut dela vsak dan. Ne rabiš ravno visoke tehnologije za to. Če pa gremo malo na izlet v vesolje bo pa že prav prišla kaka dovršena, neizumljena metla.

 

Multivitamin

multivitamin

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti