Ko gre vse narobe

Viva Meier  

član od: 20.12.2009

sporočila: 673

6. feb 2011 22:57

Zadnjič sem za ene 4 dni "izgubila" zdravstveno kartico. Prvi dan je bila panika/depresija v stilu kaj bo pa zdej , tam nekje drugi ali tretji dan sva pa z očetom ugotovila, da glede na to da vem kje imam osebno in kje bančno kartico sem samo 1/3 v riti, kar je pravzaprav razlog za veselje Lahko bi bila 2/3 ali pa celo 3/3 v problemih. Za to ugotovitvijo sem samo še eno torbico iz dna omare potegnila ven pa se je zdravstvena prec narisala . Tako, da glede na to, da je v franže šla samo školjka je še kar ok. Ti stoji še celo stanovanje kar bi rekla da nanese ene 99%. Malo spremeniš zorni kot pa je vse ok. Če ne že danes pa najkasneje jutri Viva Meier

manca51  

član od: 5.5.2008

sporočila: 511

7. feb 2011 0:21

Ja , Teka , ko ima hudič mlade jih ima vedno več , ne samo enega . Ampak saj vse mine , tudi slabega dne je zvečer konec . Še ni dolgo tega , sem imela jaz tak za....an dan . Pričelo se je že kar zjutraj, ko mi je prekipela kava . Za sekundo sem pogledala vstran in štedilnik je bil poln zoca od kave. Seveda sem hotela takoj pobrisat, da se ne zasuši , pa sem se pri tem prav grdo opekla . Potem sem kavo , kolikor je je še ostalo , v miru , ( po nekaj kletvicah ) spila. Bila je nedelja, par dni po mojem rojstnem dnevu . Otroke z družinami in nekaj najbližjih sem za ta dan povabila na kosilo v eno restavracijo, ne čisto blizu doma . Končno sva se z možem le odpravila . Ker sem imela še nekaj malenkosti za zraven in ker nerada sedim v avtu v jakni ali plašču , sem dala možu v roke obešalnik z jakno ; prosim , nesi mi jo dol " , sem mu rekla medtem , ko sem se obuvala Po kakšne pol ure vožnje , ko sva bila že skoraj na cilju sem se ozrla na zadnji sedež in ker nisem videla svoje jakne sem ga vprašala , zakaj mi je dal jakno v prtljažnik .Odgovoril mi je :" saj je nisem ." Po krajšem dialogu sva ugotovila , da me čaka jakna doma , visi lepo na obešalniku v garaži ..Naj povem , da je bila temperatura kar krepko pod minus , jaz pa v tanki bluzi . Nisem vedela , a se naj smejim ali razjočem . Priznam , šlo mi je bolj na jok , sploh tačas , da sta prispeli še hčerka in snaha . Spravili so me v restavracijo v sposojeni jakni , prehladila se pa le nisem . No , konec dober - vse dobro ! Teka , jutri bo nov dan ! manca51

neznan uporabnik

7. feb 2011 8:30

Dokler vam stanovanje ne gori in niste kakih 5 kilometrov daleč stran in ne tekmujete z gasilci, ki bi vam razdejali stanovanje (vi pa veste, da se je v prostoru, kjer ni sicer nič gorljivega, prekucnila sveča...), se ne pogovarjam z vami

Teh nekaj kilometrčkov v Ljubljani je ekvivalentno 50km nekje na hitri cesti. Je bilo treba z desnimi kolesi kar po pločniku voziti.

In smo rešili zadevo.

Z današnje perspektive je bil to eden zanimivejših dni v mojem življenju

japaja

manca51  

član od: 5.5.2008

sporočila: 511

7. feb 2011 11:30

Japaja , ampak predvidevam , da si takšnih zanimivih , jaz bi rekla razburljivih dni v svojem življenju ne želiš več prav veliko . Je pa že bolj pametno stopit do Ežoja pa tam doživet , ob vaškem ribniku , kaj zanimivega , he , he... Ežoj bi se sigurno strinjal z mano. Japaja, ne zameri mi , ker res ne mislim nič slabega , me pa kar razganja , ker je pomlad že čisto blizu . Lep sončen dan vsem skupaj ! manca51

Engie  

član od: 12.10.2007

sporočila: 472

7. feb 2011 11:50

Straniščne školjke pa v nedeljo že nebi popravljala, razen če bi se zamašila pa nebi imela druge. Engie

katti  

član od: 4.11.2005

sporočila: 2109

7. feb 2011 12:54

Včerajšni dan se je zame začel tudi bolj tako tako, popoldne je bilo že uredu, pa še sončno.

Zjutraj glavobol, potem je tetrapak s smetano čudežno poletel, se zaletel v steno in razlil ,

potem sem pa še pred rastlinjakom lovila, pristakla pa na riti, batna in mokra, nisem bila v , ampak kroksih.   huh      

 

katti

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

7. feb 2011 13:06

Teka, tista straniščna školjka in njena instalacija itak očitno ni bila dosti vredna - še dobro, da se je razbila in ste kupili novo (še dobro, da imaš žlahtnico, ki ima štacuno s tem in te ni nekam poslala na sončno nedeljo).

tulka

neznan uporabnik

7. feb 2011 13:37

Manca51, razumem jaz tebe, da ti meni samo dobro hočeš, hehe...

In res je, Ežoj zelo pomirjujoče deluje. In njegov ribnik...oh! In mucki....ah! In zunanja jedilnica....wau!

In vse tisto tam, vključno s svobodnimi nazori....

 

Edin v kuhno ne smeš

 

(zgornji tekst je napisala moja zlobna dvojčica)

japaja

mišzmoke  

član od: 28.8.2010

sporočila: 4527

7. feb 2011 13:56

Kako je pa angina? Pod kontrolo? Vse ostalo je že v predalu za šale (smešnice).

lp

mzm

neznan uporabnik

7. feb 2011 16:40

Čigava angina?

japaja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti