Ženska denarnica

Gigi_84  

član od: 26.8.2008

sporočila: 331

tema odprta - 4. jan 2011 21:32 | ogledi: 14.170 | odgovori: 23

Živjo punce,

odločila sem se, da si kupim novo denarnico, pa ne vem kje naj iščem (LJ). Vem, da je imela Furla v Cityparku trgovino, pa nisem sigurna, če je še. Imate morda še kakšno idejo? Iščem usnjeno denarnico (moderne oblike), skratka šik :) Nekako se mi ne hodi 3 ure po Cityparku, na koncu pa ne bom nič kupila :) Pa še razprodaje so, ki se jih načeloma izogibam.

Hvala že vnaprej za vaše predloge!

Gigi_84

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

4. jan 2011 21:40

Gigi, premal informacij! A tebe tišči denar, pa bi ga rad zapravila za nobel denarnico, ali pa te še bolj tišči, pa misliš to denarnico nafilat..........., kajti, če je slednje, kaj pa če bi si omislila kakšnega študenta polnega idej, kako odpraviti tvoje tiščanje.........., pri tem bi ti morebit lahko tudi jaz kaj pomagal........

ežoj

tanca  

član od: 13.6.2004

sporočila: 76

4. jan 2011 21:42

Meni imajo zelo všečne v S'Oliverju (jo imam tudi sama in je že dve leti super). Sedaj imajo nekatere modele znižane, vendar je izbire malo manj kot v ne-razprodajnem obdobju. tanca

Gigi_84  

član od: 26.8.2008

sporočila: 331

5. jan 2011 8:22

Ežoj, tišči me to, da ne vem kje iskat :) Ne bi se pa branila, da bi jo kdo tudi nafilal. Ampak to je že druga zgodba ... Saj vem kaj te muči, to da sem napisala apel samo za punce - se globoko opravičujem. Punci, hvala za predloge, bom malce pobrskala še po netu. V S Oliver grem pa danes pogledat, mogoče se kaj najde. Gigi_84

strelka  

član od: 8.5.2006

sporočila: 659

5. jan 2011 8:45

Gigi, Furle ni več v LJ oz. Sloveniji, je že poleti zaprla vrata V Cityu je ena luštna trgovina nekako nasproti Street One, nekaj vrat pred Samsonitom, ne vem, kako se imenuje, imajo pa modne dodatke ranga Furla npr. Piquadro - morda najdeš kaj zase tam. strelka

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

5. jan 2011 8:53

Pri denarnicah je tako, da ti mora biti všeč bolj kot torbica, pa tudi če ni nič notri

Sama uporabljam temne denarnice (lakasto usnje ali pa dodatno prešano, da deluje kot kakšna plazilska koža - gladko usnje v formatu denarice hitro deluje kot nekaj zelo obrabljenega) v zimskem času. Pri Leroti imajo čisto srčkane. V letnem času pa zamenjam s svetlejšo denarico (nekako ne morem dati temne denarice v svetlo torbico).

 

Vendelina jr.

Gigi_84  

član od: 26.8.2008

sporočila: 331

5. jan 2011 9:23

Se mi je zdelo, da Furle nikjer več ne najdem. Vendelina, tako kot si rekla, lakasto usnje, tu se najdem :) Potem pa Lerota ali pa City park. Sporočim, če je misija uspela. Gigi_84

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

5. jan 2011 9:43

meni so super kipling! imajo serijo basic in pa te lepše.. v hali a je kipling trgovina, pa kakor vem imajo vedno ko so razprodaje vsaj -30% na vse, pa tudi v centru je na wolfovi, skupaj z mandarino duck, ki ima pa tudi zelo dobre denarnice.

www.mojalbum.com/naredilaana

motovilčica  

član od: 29.12.2009

sporočila: 231

5. jan 2011 9:51

Gigi_84 kar lepo izbiro malo lepših denarnic ima tudi Maxi (v pritljičju). motovilčica

neznan uporabnik

5. jan 2011 10:03

Pa mogoče se mal po Trubarjevi sprehodi, nekaj se mi sanja, da sem v izložbah videla denarnice, pasove, dodatke....ne vem točno, kje, ampak na Trubarjevi je itak fajn

Mandarina na Wolfovi nima nevemkako šik denarnic

japaja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti