Izpolnjevanje anket

neznan uporabnik

25. jan 2011 17:42

Nola, to je zadnje čase vse bolj razširjen pojav, na žalost.  MagistErske prošnje, da IZPOLNEMO...

(pa kva težiš, sej ni važn koko je napisan, važn da se ve zakva se gre KVAK )

japaja

ksenija15  

član od: 1.1.2011

sporočila: 5

16. jul 2011 8:31

V kolikor koga zanima izpolnjevanje anket. Danes vsak euro prav pride.

Link za izpoljnevanje anket, ko so plačljive. Panel je baza ljudi, ki jih zanima sodelovanje v raznovrstnih spletnih anketah.

https://www.askgfk.com/reg/?x=67c42643c6b7b49e491f10

"Kot član boste na vaš elektronski naslov prejemali spletne ankete različnih tematik,
odvisno od dolžine in zahtevnosti vsake ankete pa boste dobili določeno število AskGfK točk;
anketa dolžine 20 minut vam npr. prinese 200 AskGfK točk.
Ko zberete 1000 točk vam pripada denarna nagrada in sicer 10E,
ki bo nakazana preko spletnega obrazca na vaš osebni račun.
Nekatere daljše ankete pa vam nudijo še dodatne nagrade."

ksenija15

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5188

16. jul 2011 15:31

Tak sistem plačljivih anket je najboljši način, da dobiš povsem nereprezetativne rezultate. Res je, vsak evro prav pride. Ampak ta način zbiranja mnenja ljudi je primeren samo za tiste, ki jih pravzaprav eno figo briga, kaj ljudje res mislijo. Tako da..... no ja, vsak po voje. Ovce su za šišanje, bi rekla mamamia.

 

Lep pozdrav,

Sonja

nola  

član od: 25.1.2006

sporočila: 3112

16. jul 2011 17:14

Saj ne zbirajo mnenj, ampak podatke o anketirancih.

Prav poceni, oziroma zastonj jih dobijo, oni se nikakor ne zavezujejo, da bo anketiranec sploh prejel kakšno anketo. Če jo pa bo, sem skoraj prepričana, da je taka, ki samo dopolni osnovne podatke, zabeležene že ob prijavi.

Tako zbrane, zelo natančne in izčrpne podatke z velikim dobičkom tržijo, in prav nihče, niti Nataša Pirc jim nima kaj očitati, saj so se ovce same zdrenjale pod škarje.

nola

ksenija15  

član od: 1.1.2011

sporočila: 5

16. jul 2011 22:25

No, ne bi se ravno strinjala. Lahko, da zbirajo katere podatke o anketirancih, ampak ankete, katere sem jaz dobila na e-mail niso bile take sorte. Pa prvih 10 eurov sem tudi že prejela. Je pa stvar, ki se vsak sam odloči in prav je tako. Pa tudi od ene druge firme sem prejela prvih 15 eurov, sam je pa res, da ta od tadruge gre nakaziloa na paypal. Ankete pa so bile čisto vsakdanje od porabe goriva, oblačil, letovanja....

ksenija15

zvezdica969  

član od: 20.4.2009

sporočila: 65

16. jul 2011 22:41

Se pridružujem mnenju Ksenije, tudi jaz sem izpolnjevala ankete in dobila plačili sicer na paypal. Se bom pa prijavila tudi na tole, ker eurčki danes res niso odveč.



zvezdica969

Sporočilo je spremenil(a) zvezdica969 dne 19. 2011 13:46

velikikuhar  

član od: 21.7.2011

sporočila: 1

21. jul 2011 10:21

No, tudi jaz sem danes prejel nakazilo. Super.

 

lp

velikikuhar

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti